Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nemrég vettem a gépembe új...

Fl4mp kérdése:

Nemrég vettem a gépembe új alaplapot, processzort, ramot, és egyszerűen minden játék valami förtelmesen megy, teljesen kétségbe vagyok esve, a régi core2duommal jobban mentek a játékok mint most. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A mostani gépem: -alaplap:asus m5a97 -vga: hd7770 -processzor: fx 6300 (3,5ghz) -ram:4gb kingmax ddr3 1333mhz drivereket frissítettem, biost frissítettem 32 bites win7van rajta, talán segít ha felrakok 1 64-est?

2014. jan. 7. 08:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Milyen felbontáson játszol? Nem kizárt, hogy CPU limited van.. Aránytalan a VGA ahhoz a procihoz.

Egyébként felrakhatod a 64 bites win7-et. Jobb, mint a 32-es.

2014. jan. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1920*1080, de igazából a felbontás változtatásával sem lesz sokkal jobb, a játékoknak meggyőződésem , hogy sokkal jobban kéne menniük.Néztem egyébként youtubeon videókat hasonló konfiggal és ott nincs probélma az fpsel.
2014. jan. 7. 08:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Így most a géped 3.5 gb memóriát tud megcímezni, ebbe a vga memóriája is beletartozik, 1.5 gb-t csak cachelni használ, szóval igen, ajánlatos lenne egy 64-es windows.

Az alkatrészek cseréjével került új windows a gépre, vagy a régit erőszakolod?

Nincs elállítva a processzor szorzója ?

2014. jan. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4 partíció van a gépen és az egyiken volt a windows,(c) igen azt újraraktam ,esetleg a többi partíció törlése és formázása segíthet? nem tudom lehet hülyeség
2014. jan. 7. 08:54
 5/15 NoVa ^^ ***** válasza:
Először menj be a boisba és nézd meg, hogy a frissítéssel nem e állította át a ramok frekvenciajat és a cpu szorzojat. Ha minden rendben van akkor ajánlatos minden fontos dolgot lementeni a hddrol és csinálni egy teljes formazast toredezetsegmentesitessel együtt. Majd feltenni a 64 bites rendszert.
2014. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben , kipróbálom. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 7. 09:16
 7/15 anonim ***** válasza:
ha nagyon képfelbontáson játszol mai erős játékokkal és csutkára akkor húzni a grafikát full hd felbontás mellet ne csodálkoz! azért egy hd 7770 től nem várnék el full hd -ban max grafikát pl egy bf4 nél . hige beállításokra szerintem elég szokott lenni. az meg hogy előtte a c2d procis gépedel 1280x1024 ben toltad még szép hogy egyes esetekben jobb fps értékek születtek bizonyos gameknél.
2014. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó , hogy sokat várok a gépemtől én szerintem. Ha a játék nem produkálja az élvezhető fpst természetesen leveszem a felbontást. De ezt azért ne mond hogy mondjuk a skyrim hd texture pack nélkül teljesen natúran 14 átlag fpst produkál felbontástól függetlenül..
2014. jan. 7. 11:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Délután megpróbálom a teljes tisztítást a winchesteren és felrakom a 64bites wint ahogy a fenti kommentelő javasolta. De észrevettem még annyit , hogy a szabad fizikai memóriám gyakorlatilag egyfolytába 0 ha nem megy semmilyen program , játék akkor is ez lehet probléma?
2014. jan. 7. 11:24
 10/15 anonim ***** válasza:

1920x1080-as felbontáson ultra grafikával 29 fps teszt szerint, amit a 7770 tud.

A drivert felraktad?

2014. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!