Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy adott videókártyához...

Ha egy adott videókártyához más illesztőprogramot töltök le akkor fog működni a videókártyával?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy más illesztőprogramot? Miért szednél le hozzá másat, mint ami valójában kell?:D Ennek nem sok értelme van, amúgy csak a saját driverével működik maximálisan.
2014. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én úgy értem hogy pl: a videókártya SIS, és nem találok hozzá semmilyen megfelelő illesztő programot, és ha mondjuk letöltenék hozzá egy Ati illesztőprogramot akkor működne (gondolom hogy nem 100%-osan, de azért működne?)
2014. jan. 6. 23:18
 3/4 sün18 ***** válasza:
Mi a kártya pontos típusa keresünk mi neked :D
2014. jan. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SIS 330 Mirage Integrated, de én már kerestem hozzá és mindíg ilyen UniVGA-ás szart találok, ami állítólag jó lenne hozzá, mert benne van az én videókártyám ill. progija is, csak nem tudom feltelepíteni, mert mindíg hibát észlel, de ha találtok nekem egyet akkor azt megköszönném :)
2014. jan. 14. 11:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!