Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP 250 laptopot nem tudom...

HP 250 laptopot nem tudom sehogy kikapcsolni, bárhogy próbálom, alvó állapotba megy, onnan meg nem tudom visszahozni, miért?

Figyelt kérdés
Az energiagazdálkodási lehetőségeknél beállítottam mindent amit kell, de mégsem jó, viszont a kijelző lehajtásakor is azt csinálta de jó lett. Mi lehet a probléma?
2014. jan. 6. 18:17
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Minden driver fent van?

Eszközkezelőben nincs kérdőjeles/felkiáltójeles eszköz?

Energiagazdálkodásnál minden energiasémához (Energiatakarékos/Kiegyensúlyozott/Teljesítménycentrikus) külön lehet ezeket állítani, ha jól emlékszem...

2014. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden fent van, nincs kérdőjel sehol, megpróbáltam mindegyiknél külön beállítani, de semmi akkor sem. :(
2014. jan. 7. 12:37
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Gondolom te is hasonlóan csináltad de leírom nálam hogyan menne:

(Win7-et feltételezve...)

Jobb alsó sarokban óra melletti kis akku ikon -> alul "További energiagazdálkodási beállítások" -> megjelenő ablakban balra "A főkapcsoló funkciójának megadása" -> majd az első sorban a Főkapcsolóhoz Telep és Áramforrás esetén is Leállítást társítok, Alvás gombhoz semmit (esetleg Hibernálást), a Lecsukáshoz is Leállítást mindkét esetben. Majd alul "Módosítások mentése". (ez mondjuk energiasémától független)

Ezután balra "Alvó állapotba lépés idejének módosítása" és itt viszont minden sémához külön be lehet állítani, hogy hány perc tétlenség után kapcsoljon ki/lépjen alvó módba a gép és a képernyő.


Nálad a ki/bekapcsológombra nem reagál, nem indul el a kikapcsolódási folyamat?


Alvó módból visszahozni szintén csak a ki/bekapcsológombbal lehet, ez szintén nem reagál ilyenkor?

2014. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Windows 8, de a folyamat ugyanaz. Ezeket megcsináltam ugyanígy, de a kikapcsolásra, meg a gombra alvással válasuol, a folyamat elindul, csak nem kikapcsolás a vége. Már kezd idegesíteni, hogy a gombot kell hosszan nyomni hogy leálljon.
2014. jan. 8. 01:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!