Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok laptopba videokárt...

Ajánlanátok laptopba videokártyát?

Figyelt kérdés
Beszeretnék újítani a laptopomba egy új videokártyát, mert a mostani eléggé öreg, és gyenge. A jelenlegi: Radeon HD6370M 1GB. Főleg játékhoz kéne. (Ha valamilyen szintes is befolyásolja, akkor a processzorom: Intel Core i7 Q720 @ 1.60GHz)

2014. jan. 6. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Laptopba? Abba Te nem fogsz új VGA-t tenni, hidd el Nekem. Mivel nem is tudsz. Vagyis a legtöbbe nem lehet.
2014. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
laptopba szerintem nem lehet csak így cserélgetni a v.kártyát mint gépekbe , hol láttál egyálltalán laptopba videókártyákat ahol lehet venni? :)
2014. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm. Ez teljesen jogos, nem gondoltam konkrétan bele :D
2014. jan. 6. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:
:D egy próbálkozást megért :)
2014. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 halalfalo ***** válasza:

Kérlek, ne pontozz le, de a laptopot ezért nem játékra veszik. Eleve olcsóbban lehet ilyen teljesítményű asztalit összerakni, másrészt, ha az asztali már lassú, akkor kicsit húzol rajta és még egy évvel tovább bírja. Persze, ez a laptop már megvan és az a helyzet, hogy bizonyos laptopokba lehet VGA-t cserélni, de nem éri meg.


pl. itt van egy, valószínűleg nem jó a laptopodba, de szemléltetésnak megteszi:


[link]


Egy ugyanilyen adatokkal bíró asztali videókártya 30-35 ezer Forint

2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel teljesen tisztában vagyok, hogy nem erre van kitalálva. Viszont asztali gépet több dolog miatt nem lenne megfelelő (egyrészt a kollégium miatt). Viszont azért vannak olyan játékok, amikkel énis szívesen kipróbálnék, de a videókártyám túl gyenge ahhoz, hogy ezt élvezhetően tegyem (5-10 FPS nem a legjobb).
2014. jan. 6. 17:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!