Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Miért...

Mi lehet a probléma? Miért megy el ennyiszer a kép?

Figyelt kérdés

Monitoromat sokszor nem ismeri fel a gép, néha fogja magát és eltűnik az egész kép, a monitor nem kapcsol ki teljesen, csak azt jelzi, mintha nem lenne a gép bekapcsolva.

A vezetékeket mindig ellenőrzöm és egyik sincs kilazulva. A be-ki húzogatást is próbáltam.

Nem értem, mi baja lehet, mert teljesen véletlenszerűen szórakozik velem.

Mi a gondja? Mit tehetnék?


2014. jan. 5. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg van törve a vezeték, bár azt ki lehet tapintani általában, cseréld ki a kábelét, majd ha még mindig előjön a hiba akkor a monitort is (ha van rá esély).
2014. jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kösd rá másik gépre a monitorod a te gépedre meg egy másik monitort (ha van), így tudod tesztelni hogy melyik a hibás, a gép vagy a monitor. Gondolom ezt nem kell tovább magyaráznom.


Remélem tudtam segíteni! :)

2014. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ!

Nem hinném, hogy meg lenne törve a vezeték, legalábbis nem tapintható ki. Idős már a monitor is, lehet azt kellene cserélni, még ez a régi crt típusúm van.

Akkor a számítógépházon belül nem lehet gond? Remélem nem. :)

2014. jan. 5. 18:20
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is 2.Válaszoló!

Majd ha lesz rá lehetőség, letesztelem, mert jelenleg nincs másik monitor nálam.

2014. jan. 5. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj másik monitor, csak a monitorod kösd össze egy másik géppel, ha azzal nem produkálja a hibát akkor valószínűleg a gépedben van a hiba. Lehet a VGA -d adja be nemsokára az unalmast.
2014. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!