Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért zúg minden második...

Miért zúg minden második bekapcsolásnál a gépem?

Figyelt kérdés

Amikor hazajövök, és bekapcsolom a gépemet, a bootnál (nem azonnal, hanem épp azelőtt hogy a windows elkezdene betölteni) a gépem elkezd erős zúgó hangot kiadni, és nem hagyja abba. Miután a windows elindult, rámegyek a leállításra, majd miután kikapcsolt a gép, újra bekapcsolom, de ekkor már nem zúg, bár ha közelebbről meghallhatom, kicsit szokatlan a hangja. Ezt már néhány napja csinálja.. Mikor legelőször tapasztaltam ezt, megkérdezte hogy normál módban szeretném-e indítani a windows-t (a másik lehetőségre már nem emlékszem), mert 'hardverváltozás' vagy valami ilyesmi történt.

Mitől lehet ez? Valamelyik ventilátorral lehet baj? Vagy vírus? A gépemre már nincs garancia, és Eset Smart Security-t használok, mint vírusirtó.

Kösz előre a segítséget :)


2014. jan. 5. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én arra a tápra semmilyen számítógépet nem kötnék.

Olvastam róla itt gyakorin is egy-két rosszaságot. :D


1.Kigyulladt MAGÁTÓL!! Azért gondolj bele, hogy mi lenne, ha kigyulladna a Te "tápod" is.

2.Azért raktam idézőjelbe, mert az nem táp, hanem egy ipari hulladék. :D

3. Ezt olvastam még róla, hogy valaki egy joghurtos pohárból és egy kiskanálból jobb tápot összerak. :DDD



A lényeg az, hogy vegyél egy másik tápot. Én sokáig nem halasztanám. Még használtan is egy 300-350Wattos FSP táp is ezerszer jobb és nincsenek ilyen "hibái".

2014. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A gépet vissza vittem oda ahol vettem, és kicserélték benne a tápot + kitakarították a port belőle. Így most egy "N Power N450 450W" tápom van és úgy néz ki működik a gép, semmi nem zúg.. Remélem ez nem olyan hogy magától ki fog gyulladni, valamint nem is egy otthon tartott időzített bombaként 'üzemel' :P
2014. jan. 6. 19:57
 13/16 anonim ***** válasza:

Az időzitett bombát csak mint hasolatot írtam. :)


Sok sikert az új tápodhoz.


Bár szerintem lesznek akiknek ez sem fog tetszeni.

2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy hogyan értetted az időzített bombát. :D


Köszi, remélem beválik :)


Nem baj ha másnak nem tetszik, lényeg hogy működjön és baj ne legyen vele :)

2014. jan. 6. 20:45
 15/16 anonim ***** válasza:
A kodegánytól egy fokkal jobb, de hadd kérdezzem meg, hogy mennyi volt ez a táp és miért nem kérdezed meg, hogy mi mit ajánlanánk?
2014. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
5 ezer forint volt. Hát, ez egy jó kérdés, igazából gondoltam is rá hogy lehet meg kéne, de ez volt csak raktáron ennyiért, a következő 10 ezer lett volna, és az üzlet megbízható, másikat nem nagyon tudok a környéken. De így utólag akkor megkérdezném, előbb utóbb úgyis kell másik mert ami el tud romlani az el fog, milyet ajánlanál /ajánlanátok?
2014. jan. 7. 06:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!