Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen winchestert ajánlotok?

Katoonene kérdése:

Milyen winchestert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Hello!


Kizárólag adattárolásra szeretnék venni 1 terrás winchestert, egyedüli szempont a megbízhatóság lenne, illetve az hogy belső legyen, 3,5-es méret.


Természetesen tudom, hogy a fontos adatokat több helyen kell tárolni, ez így is történik, és a 2 helyen való tárolás helyett most térnék át egy 3. helyre..


jöhet márka, pontos típus.


Köszi


2014. jan. 4. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Olcsó, megbízható, gyors. Nekem ebből a 3TB-os van, semmi bajom vele

2014. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a lehető legjobb Seagate Barracuda ST1000DM003 ennél nincs jobb még ha utánam a többi idióta mást is fog reklámozni...

eszméletlen gyors, "hangtalan", és a legmegbízhatóbb...

Persze ha 110%-ot akarsz akk 2 iet veszel és tükrözésre állítod be őket

2014. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Western Digital -t Winchesterből!!!!!!!
2014. jan. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó itt mindegyik egyébként.

Seageta, Toshiba, WD, döntsd el te, hogy neked melyik szimpatikusabb. Lehet pont az megy tönkre amit én ajánlok, vagy amit egy másik válaszoló. Árban nagy eltérés nincs közöttük..

2014. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Arra volt jó a kérdés, hogy a sok-sok között az általatok ajánlottak között vadászhassak..mert árban nincs nagy különbség valóban, de nekem ötletem se volt. Egyelőre 1 db marad, majd későbbiekben veszek pluszba tükrözésre, csak költözés után sok kicsi...:)

2014. jan. 5. 10:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!