Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a winchester?...

Elromlott a winchester? (többi alul)

Figyelt kérdés
Lett egy új winyóm, szépen megformáztam és működött, de miután újraindítottam a számítógépet, a BIOS még látta, de a windows semelyik része se, még program se. Újraindítottam megint a gépet és megnéztem a BIOS-t, ekkor már az se látta. Megpróbáltam átkötni máshova, úgy megint a BIOS még látta, a rendszer nem és stb., szóval előröl kezdődött. Ráadásul közben még kattog is. Ez mehet kukába? Vagy mondjam azt, hogy gyári hiba? úgy se hiszik el. Kérlek segítsetek! :(

2014. jan. 4. 20:13
 1/4 Komplikato ***** válasza:
Hát ha kattog, akkor esély egy halom Badsector rajta, de attól meg látná a Bios, és valamilyen szinten a rendszer is, így inkább tűnik elektronikailag halottnak. Garanciális még?
2014. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, garis, de alapból működött, de miután formáztam is jó volt, csak újraindítás után lett rossz.
2014. jan. 5. 11:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Na, a helyzet az, hogy ha átdugom másik csatlakozóba, elindítom a gépet és lemezkezelésnél újraellenőrzöm a lemezeket, akkor megtalálja, de újraindítás után megint nem látja, és megint át kell dugni máshova. Másolni is enged rá, meg olvasható is, "csak" minden indítás előtt szét kell szedni a gépet.
2014. jan. 5. 13:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem is kell átdugni, csak marha sok idő mire felismeri, és még mindig kattog nagyon zavaróan, de használható. A kattogás miért van, márkától függ? Ez egy Toshiba lemez. De amikor másolok rá nagyobb dolgot ledobja a merevlemezt. Ez miért van?
2014. jan. 5. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!