Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 24 colos monitorhoz milyen...

24 colos monitorhoz milyen videokártyákat ajánlotok, hogy a mai játékok jól fussanak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 19:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem. TEchnikai paramétereket vesd össze, ár érték arányában és hogy mit tud kihozni x összegből 2 hasonló konfig. Nyilván az amd a gyengébb, az csak játékra való. Ha játékra kell akkor megveheted. Én ezen kívül videókat vágok és renderelek és szoftveres virtualizációt is működtetek a gépemen. Szóval, ha a játék mellet még másra is akarod használni akkor mindenképp intel (persze nem celeron, meg hyper threading 1 magon).
2014. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nekem világ életembe AMD volt! Tökéletesen meg vagyok vele elégedve és egyik haverom aki világ életébe Intelje volt, most amd-t vett és tökéletesen meg van vele elégedve:)


Témához visszatérve

24 colos samsung fullhd led. 1920x1080 a felbontás amibe használom a gépet winbe és nagyrészt játékokba is máramit elbir a mostani kártyám. Egyenlőre csak tervbe van a kártya vétel de nem most lesz szerintem. Egyenlőre érdeklődés szinten érdekelne hogy melyikek azok a kártyák amiket MÁR érdemes megvenni hogy jól fussanak a játékok. Ezalatt nem azt értem hogy a legdrágább kártya érdekel, hanem amit érdemes megvenni:) Jelenlegi kártyám Radeon 5770.

2014. jan. 4. 19:30
 13/19 anonim ***** válasza:

Rendben, előző. hozok fel érvet.

Nvidianak jobb az élsimítása, és van hozzá nvidia nvidia physx, valamint (szerintem) több fps-t tud produkálni. Legaább is nekem eddig mindig ütött az nvidia. Most egy amd vga-m van. jelenleg fsx-ezek rajta, de állandóan csak szívok vele radásul a vga-t túl kellett hajtani. Ennél még a régi 9800GT-m is jobban teljesített.

2014. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ha a régi 9800-as kártyád jobban teljesitett a mostani kártyádnál(ami gondolom nem túl régi) akkor szerintem beállitási probléma lehet ott gondolom én...
2014. jan. 4. 19:35
 15/19 lapát01 ***** válasza:

Kérdező:

Minden árkategóriában vannak jó VGA-k, írj egy keretet és akkor normálisan tudunk ajánlani, a konfigod részletes leírása se ártana.


"Rendben, előző. hozok fel érvet.

Nvidianak jobb az élsimítása, és van hozzá nvidia nvidia physx, valamint (szerintem) több fps-t tud produkálni. Legaább is nekem eddig mindig ütött az nvidia. Most egy amd vga-m van. jelenleg fsx-ezek rajta, de állandóan csak szívok vele radásul a vga-t túl kellett hajtani. Ennél még a régi 9800GT-m is jobban teljesített."

1. Élsímitás nem a VGA-tól függ.

2. Lehet AMD kártya mellé nV-t rakni, hogy dolgozzon a physx-el. (vagy eleve nV kártya) de ezt döntse el maga a vevő

3. [link]

2014. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

processzor: Phenom II x4 955 3.2ghz

Memória: 8gb ddr3

Táp 500W Htc

2014. jan. 4. 19:47
 17/19 BM-Striker ***** válasza:

Melyik élsimításról van szó?


NV-nek van FXAA-ja, AMD-nel MLAA, a többi(SSAA, MSAA) mindkét gyártónál ugyanúgy működik.


Egyébként egyértelműen egyik eljárás se jobb a másiknál.


Az hogy melyik produkál több fps-t két hasonló kategóriájú kártya esetén az nagyban függ magától a játéktól és divertől is.


Milyen AMD kártya volt rosszabb mint a 9800gt?

2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 BM-Striker ***** válasza:
A HKC tápot cseréld mielőtt videokártyát vennél.
2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindig Radeon kártyám volt, mindig elégedett voltam vele. Unakatestvéreméknek Nvidia, ahhoz képest egyszerre vettük a gépet, egy összegben, szívott vele rendesen, míg én soha. Aztám a kövi gépébe már ő is Radeont vett, nini, abban sincs semmi gondja, volt ez 4 éve. Van a családba 2 laptop, szintén radeonnal, azokkal is minden rendben. Nem vagyok AMD fanboy, de egyszerűen mindig ez mellett döntök, mert semmi előnyét nem látom játszani az Nvidiának, csak az ára borsosabb. Plusz van nem egy effekt, ami azonos beállítások mellett egy Radeon megjelenít, egy Geforcen meg csinálhatsz bármit, azt sehogy nem hozod elő, ez is érdekes.

Marhaság ez a vita, mindenki vegye a magának megfelelőt.

2014. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!