Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nehéz összerakni egy gépet?

Nehéz összerakni egy gépet?

Figyelt kérdés

Nem raktam össze még gépet életembe :)

De most rendeltem pár cuccot vagyis egy teljes konfigot.

nehéz lesz?

HDD vettem nem azt az új változatot.

azt a általános vinyót amihez nem kellenek külön alk. részek.



2014. jan. 4. 15:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A világ egyik legegyszerűbb dolga. Nekem legalább is. Menni fog nyugi.
2014. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FIVESTAR ***** válasza:
Nekem konnyu, de attol fugg h ertesz-e hozza vagy sem
2014. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz, olyan mint a legózás. Csak vigyázz az elektrosztatikussággal. Rengeteg videó van a netten hogyan kell, úgyhogy nem fog gondot okozni. Sok sikert!
2014. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt ilyennel tapasztalatod, akkor ne állj neki. Szerelés közben bármelyik alkatrészt tönkreteheted(letörik valami, rossz helyre dugtad stb.).
2014. jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán ez segíthet.

[link]

2014. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahogy a többség mondja, egyáltalán nem nehéz összetenni ha már megvannak az alkatrészek!

Nem tudsz rossz helyre tenni semmit, mert minden csatlakozónak más a foglalata!

Az elektrosztatikusságra valóban nem árt ha figyelsz, de ez is inkább csak egy kicsit túl van védve!

Nekem még sohasem volt vele problémám, de persze ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz!

2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De nem cseszhetem szét nem?

Pl: beinditom és kiderül máshol van a kábel vagy nincs is bedugva akkor nem tesz kárt másik alkatrészbe?

2014. jan. 4. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rossz helyre dugni semmit!

Minden hardvernek más a csatlakozója, vagy ha nem akkor felcserélhető gond nélkül!


Nekem ami a gépen jelenleg felcserélhető, az a PS2-es billentyűzet és egér. De ott meg színkód van tehát ha csak nem vagy színvak, akkor láthatod, hogy mit hova kell dugni (lila a lilába, zöld a zöldbe)


A belsejében meg nem nagyon tudsz rossz helyre dugni semmit%

2014. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
youtubon nézz egy összeszerelést azért ha még sose csináltad , még is legyen fogalmad mi hova stb..
2014. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz, de amikor az alaplapod berakod a házba, vigyázz, nehogy megkarcold, mert ha belemegy egy áramkörbe, akkor kaputt. A többi meg már menni fog.
2014. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!