Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számitógépet veszek, A process...

Számitógépet veszek, A processzor megbarátkozik a Radeon 7750-es Chipsetü kártyával (játszani is kell)?

Figyelt kérdés

itt a konfig weboldala ahonnan megfogom hamarosan rendelni kb 15-35 nap múlva!


ez egy irodai gép tudom nem vagyok hülye de 3. generációs PCIE x16-os foglalat van benne, mellesleg a processor Benchmark 2700 körüli pontot adott neki.. ami nem rosz sztem. február felé veszek hozzá 7750-es karit 22.000ft körül. ha kompatiblis a procival.


[link]


az a kérdésem igazából hogy a processzorja tudná e maximálisan kihozni a radeon 7750 ddr5-ös videkariból a maximum teljesitményt battlefield 3,Skyrim,Gta 4,Far Cry 3,Crysis 1,2,3, Stb... játékok futtatására. Mediumnál nem rosszabb grafikán.

Szeretnék végre Normális játékokkal is játszani ha időm engedi nem kell full gamer gép mert sem kocka sem gazdag nem vagyok. szóval??



2014. jan. 3. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocs a Dupla Post-ért de itt van egy konfig ahol elég szépen mennek legalábbis számomra a játékok és majdnem ugyanaz a gép mint a fönti ,márha megbizhatóak az adatok.

[link]

2014. jan. 3. 17:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Előre összeállított gépet ne vegyél, mert nem azok az alkatrészek vannak benne amik jók, hanem azok amik a raktáron maradtak és túl akarnak adni rajta, a tápról ,ami az egyik legfontosabb, egy szót sem írnak.
2014. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!