Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom telepíteni a webkame...

Nem tudom telepíteni a webkamerákat win7-re? Segítség please

Figyelt kérdés

Van két régi webkamerám, de egyiket sem tudom telepíteni, letöltöttem drivereket (egyik Speedlink, másik logitech), de egyszerűen nem ismeri fel az eszközkezelő a drivert hozzá. Azt írja ki mindkettőnél:

a windows talált illesztőprogramot az eszközhöz de a telepítés során hiba történt. A rendszer nem találja a megadott fájlt.

Mit kéne tennem, már tanácstalan vagyok? Az eszközkezelőből már sokszor eltávolítottam, újra próbálkoztam, de a direverek ilyen exe fájlok a rendszer meg valami inf fájlt keresne.


2013. dec. 31. 19:04
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A Logitech QuicCamoknál gond van a win7-ben az USBAUDIO.SYS fájjlal (nem úgy működik mint XP alat).


Itt olvashatsz róla : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__3..


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem az audioval van gondom, hanem a képpel is. Sajnos az amit a másik helyen írtak, nálam sehogy se menne, mert windows telepítő cd-m sincs, csak usb-s, de annyi usb portom sincs, hogy mindent usb-re tudjak egyszerre dugni. :(

Valami egyszerűbb megoldás nincs?

2013. dec. 31. 22:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott: le voltak tiltva a windows frissítések, a gép gyorsítása miatt, miután engedélyeztem, simán feltelepítette mindenféle külön driver nélkül.
2014. jan. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!