Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok magyar kezelési...

Hol találok magyar kezelési utasítást alaplaphoz? Miért nem írják bele a kezelési lapba magyarul is, talán azért, mert a Magyarokat semmirevalónak tartják?

Figyelt kérdés
Van egy ASRock P4i65G alaplap a számítógépemben és ahhoz keresnék magyarítást.Sajnos csak angol,kínai,német francia,olasz,spanyol,orosz és portugál nyelven van.
2013. dec. 31. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
tanulj meg angolul nem mi vagyunk a világ közepe
2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan nehéz az angol nyelv. De ha angolul sem tudsz, nem kell neked használati utasítás, ne te akard összerakni, ha arra készülsz. Vidd be egy számtech boltba aztán megcsinálják.
2013. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fontos a nyelvtanulás, de annyiban igazad van, hogy -hacsak nem változtak a törvények - úgy tudom Magyarországon minden műszaki cikkhez az >>eredetivel azonos terjedelmű<< magyar nyelvű használati utasítást kell biztosítani. '99 óta vannak PC-im. Teljes körű (tehát nem a Quick Guide)magyar nyelvű leírást még nem láttam...
2013. dec. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tanuljon a gránát angolt,ráadásul az angol nyelv sem a világ közepe.Én például németet tanultam,csak már kijöttem a gyakorlatból.Számítógép boltba nem viszem el megint,mert legutóbb is frankón át...tak.Cserébe a nyakamon maradt egy leharcolt alaplap.

Jelenleg az említett alaplap benne van gépben és tök jól műxik,csak ha baj van,akkor nem árt tudni,hogy mi micsoda.

2014. jan. 1. 08:27
 5/5 anonim ***** válasza:
ha németet tanultál akkor használd azt, írtad, hogy van németül is
2014. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!