Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videó kártya lenne...

Melyik videó kártya lenne jobb (többi lent)?

Figyelt kérdés
Játékhoz kéne egy jó kártya ami már kb közepes felbontáson is viszi a mai játékokat ezt a 2-őt néztem ki de nem tudom hogy melyik lenne jobb az egyik egy ASUS EAH7790 DirectCU II OC 2GB 128bit DDR5 PCI-E es videó kártya a másik meg egy ASUS ENGTX650 Ti Boost DirectCU II OC 2GB 192bit DDR5 PCI-E es kártya szóval melyik lenne jobb.

2013. dec. 30. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
HD7850
2013. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha köszi szépen bár sokan mondják hogy ne atit vegyek de a régi kártyám is ati volt és nagyon megvoltam vele elégedve aztán váltottam nvidiára de ha az jobb akkor az lessz
2013. dec. 30. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:
2003-ban vásároltam életem első ATI videókártyáját egy Asus 9800XT-t. Na ennek már 10 éve és már akkor jobban megérte ATI-t vásárolni, mint nVidiát ( legalábbis abban a felhozatalban ). Amúgy ATI már nem létezik, csak AMD és téged is félreinformálnak a hozzánemértő vérpistikék, hogy az ATI rossz, vegyél GeForce-ot az nVidiától, mert az jó, holott kiegyensúlyozott a piac, mindkét gyártónak vannak jó kártyái. Nekem volt 3x GeForce-om és 3x Radeon kártyám az elmúlt 5 évben és azt kell, hogy mondjam egyik sem volt rosszabb a másiknál megbízhatóság szempontjából. ( bocsánat az offért, de nem tudtam elmenni, a "sokan mondják, hogy ne vegyek ATI-t" mondat felett.
2013. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. dec. 31. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!