Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A digitális tévé képe szebb...

A digitális tévé képe szebb volna a HDMI kábellel?

Figyelt kérdés
A lakásba be lett vezettetve a digitális tévé, és ehhez a szolgáltató a régebbi szabványú scart kábellel kötötte össze a tévét és a beltéri egységet.Ha vennék hozzá HDMI kábelt akkor szebb volna a tévé képe?
2013. dec. 30. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán, de csodát nem mível - ahhoz a tévének és az adásnak is jó minőségűnek kell lennie. Egy Tesco-s LED TV-n a helyi érdekű csatorna pl. biztos nem lesz semmivel szebb, ellenben egy márkásabb Full HD plazma vagy felső kategóriás LCD esetében már várható javulás, ha HD adást nézel.
2013. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem szebb vele :)
2013. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ég és föld lenne a különbség, a scart nagyon rossz minőségű analóg jelet visz, míg a HDMI akár nagyfelbontású jelet is, mindezt digitálisan.


Hagyományos csatornáknál is szebb lesz, de ha vannak HD csatornáid, akkor meg rájuk se fogsz ismerni.

2013. dec. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 macika55 ***** válasza:

Amit a 3-as ír így van.

Sajnos anno én is ilyen set top boxot kaptam mint te.

Azt mondták fizessek elő hs csatornára és kicserélik.

T-Home

Vettem egy Plazma tv-t 3 éve+ egy conax adaptert.

Abba tettem a kártyát és így tökéletes a kép.

A box meg a szekrényben pihen

2013. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 macika55 ***** válasza:
elő hs csatornára bocsi HD csatorna akart lenni
2013. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az összes válaszolónak köszönöm, és meg erősítem, ég és a föld,mert nagyon más a Hdmi-vel.
2014. jan. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!