Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre a gépre érdemes költeni...

Szigetizoli kérdése:

Erre a gépre érdemes költeni még? Illetve milyen játékok mennének rajta

Figyelt kérdés

alaplap: GA-M61SME-S2L (rev. 2.0)

procc: amd athlon 64x2 4000+

ram:quimoda 2x2gb kit800mhz

vga: nvidia geforce gt440 1gb ddr3

táp: ms400watt

hdd: wd caviar blue 250gb


2013. dec. 30. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
az én p3-mas gépembe nagyobb winyo van 320gb-os
2013. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aztán a winyó mérete nagyon számít egy gép teljesítményében... Mindenesetre, én nem költenék rá.
2013. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemesebb inkább egy újra gyűjteni.
2013. dec. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mire használnád, szerintem érdemes rá költeni, ha nem olyan sok pénzed lenne rá!

A vinyó mérete akkor számít ha sok dolgot tárolnál a számítógépeden! Ha játszani akarsz akkor videókártyát kéne cserélni, ha kevés a processzor teljesítménye akkor azt is cseréld le, de jobb lenne, ha írnál egy max keretet és akkor megállapítanánk, hogy erre költs vagy add el és vegyél jobbat.

2014. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazábol nincs max keret mar igy is sokba van elsosorban jatekra hasznalom ...ez a proci milyen vidkarit tudna kihajtani? én a procit kicsit kevesnek gondolom most is crysis2 1280 on gamer beallitassal mar nem az igazi sokszor 17 20 fps
2014. jan. 1. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ahhoz nem nagyon értek, hogy pontosan milyen vidikarit tud kihajtani, de az biztos, hogy gddr5-ös karit vegyél! A ddr3-mas karival játszani nem nagyon tudsz. Erre tegyél fel egy új kérdést szerintem, hogy milyet tud kihajtani ez a proci.
2014. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!