Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek valami ötlete...

Van valakinek valami ötlete miért kap kék halált a gépem?

Figyelt kérdés
Beszereltem az új processzor hűtőmet Scythe Ninja 3 rev.b és ha játszok egy idő után kék halált kap! A régi amd-s hűtővel nem volt baj! Az létezik hogy rosszul húztam meg a processzor lefogatásnál a csavart vagy az miatt hogy egy picit kijött a hűtőpaszta a procinál?

2013. dec. 29. 23:22
 1/6 macika55 ***** válasza:
Nézd meg a hőfokokat,terhelés alatt is.
2013. dec. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt gond, én is azt feltételezném, hogy rosszul szerelted fel, és túlmelegszik a proci.
2013. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a paszta kijött, akkor lehet túl sokat raktál rá. Elég egy kis gyufa-fejnyit rárakni (én a hűtőre szoktam bízni, hogy szétnyomja, de van, aki arra esküszik, hogy előtte _vékonyan_ el kell kenni, nekem mindkettő bevált, de előbbi kevésbé "melós").
2013. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hő fok max 45C és csak játékban csinálja a kék halált egy idő után,de múltkor ki bírt 2óra játékot egyszerre ! A pasztás felrakásnál én is pöttyös módszert használom!
2013. dec. 30. 11:29
 5/6 macika55 ***** válasza:

Ha nem melegszik akkor jól raktad össze,viszont a régi hűtő levételekor nem jött ki a proci is.

Mert akkor nem árt egy bios optimális beállítás.

2013. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmozdítja amikor leveszem a procit ?
2013. dec. 31. 00:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!