Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne fejleszteni? Ha...

Mit kéne fejleszteni? Ha procit cserélek akkor egy core 2 quad q8200 már elég lenne, hogy bf3 mediumon 40 fps felett legyen?

Figyelt kérdés

CPU:Intel core 2 duo e7400

VGA:sapphire 7750 1gb gddr5

RAM:4 gb kingmax 1333mhz

TÁP:400W, nem látom rajta a nevét, szóval valami márkátlan szar szerintem :D


A battlefield 3-hoz szerettem volna fejleszteni a gépem, és azt hittem hogy egy 7750-el majd megoldódik minden problémám és gond nélkül vinni fogja...

De multiplayerbe szinte lehetetlen 30 fps felett tartani, bármilyen beállításokkal is próbálkozok.

Proci cserére gondoltam először, de állítólag ennek is el kéne hogy vigye valamennyire.

Max. 20ezer forint értékbe tudnák procit venni, többért sajnos nem megy most, ezért gondoltam a quad-ra.

Azt tudnám használtan és olcsón beszerezni, új procira még gyűjtenem kéne sokat, csak kérdés hogy megéri-e...:)

Válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 28. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
e7400 az 775 socket, 775-re normálisan működő 4 magos ár/érték arányban még használtan is ritka. Bf3 nagyon proci függő. min 4 mag kell neki de ajánlom mindenekelőtt uj lap beszerzését, a 755 már nagyon elavult architektura. de a 7750-es Bf3-ra mediumon, multiban fix 35+ fps elérésére nagyon kevés esélyed van. 7770-el még talán meglenne.
2013. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hozsoltika67 ***** válasza:
Szerintem ebbe a gépbe kár tovább pénzt ölni!!Gyüjcs egy új konfigra kb120-150k ból már egy alap konfigot játékra összelehet rakni.
2013. dec. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!