Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC konfigurációban...

DaniBP20 kérdése:

Gamer PC konfigurációban szeretnék segítséget kérni 150-170. 000 forintos kerettel, tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

Napok óta keresgélek mindenhol akár használt, de újabb gépeket, mivel online streamből élek meg és a gépem sajnos beadta a kulcsot.

Ezt a gépet nem Én állítottam össze és nem is mostanában, nem vagyok tisztában azzal, hogy pontosan mit és honnan kellene összeszednem. Természetesen alkatrészekből szeretném összeállítani. Egy olyan gépet ami 720p élő közvetítésre (streamre) alkalmas lenne probléma mentesen.

Minden ötletet, tanácsot meghallgatok, előre is köszönöm!



2013. dec. 27. 19:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ház / merevlemez megmaradt. 2TB SATA illetve egy hát már nem is tudom milyen, de háznak mondható valami.

Házat valoszinuleg újat veszek, a merevlemezek maradnak.


Ez a konfig a hardverrel amit említettél elegendő lenne 720p streameléshez? Az ára pont ideális, hogyha ez így teljes egészében elegendő, akkor már meg is rendelem.


A streamelésről annyit, hogy igazából mindent ami a nézőim kérnek átlagosan 5.000-15.000 nézőm van az előző konfiggal 360 / 480 / 720p akadás mentesen ment. Szeretném tartani a minőséget, különben nem lennének nézőim.

Ugyebár külön téma, hogy elfutnak-e a játékok egy gépen akadás mentesen, másik hogy ha mellette a gépet leterheli a stream, működik-e megfelelően.


Köszönöm szépen a válaszaid, nagyon sokat segítettél!

Várom a megerősítést :)

2013. dec. 27. 20:45
 12/13 A kérdező kommentje:

Oh! Most már kettő konfig is van. Az egyik AMD a másik i5 hasonló áron.


Igazából nem is tudom melyik lenne megfelelőbb és ugye mind a kettő igényelné a plusz hardvert.

AMD vs Intel egy örök kérdés, de tényleg nem tudom melyik lenne jobb hosszútávon, mivel elég sokat futna a gép és ténylegesen le lenne terhelve.

2013. dec. 27. 20:49
 13/13 anonim válasza:

50000 ezer forintért már van használt szerver, ebbe ha belemegy a 20 000 Forintos steam alkatrész az előbbi hozzászólásból, akkor is csak 70000 Forint. 2 proci és 8 giga RAM biztos kiszolgálja a steamet. Az eladó segít a technikai kérdésekben.

[link]

2014. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!