Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy gtx 660-t...

Szeretnék venni egy gtx 660-t többi lent?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdés hogy az nvidiának van valami grafika javító projektje és az ezzel is jólenne?(Gigabyte)

2013. dec. 26. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
grafika javító projekt???
2013. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja.Asszem nvidia dark shadow projeckt...Nézz utána
2013. dec. 26. 20:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyet nem találtam csak a Shadowplayt-t, amire viszont azt írják, hogy a játékmenet felvételéhez nyújt hardveres segítséget. A grafikát nem javítja. A játék grafikáján szvsz amúgy is csak a szűrőkkel lehet javítani (élsimítás, textúra szűrés) ezt meg minden kártya tudja (más kérdés, hogy bírja-e).

[link]


Igaz nem sokat tudni még, hogy gyakorlatban mit hoz az AMD Mantle API-ja, de ez nekem sokkal nagyobb dobásnak tűnik (nem beszélve arról, hogy ma már több játékot támogat az AMD és az Ő architektúrájukra fejlesztik a következő generációs játékok zömét -xbox one/PS4- ugye).

[link]

2013. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor szerintetek milyen vidikarit vegyek kb 40 kba?
2013. dec. 26. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk 40k-ért szvsz jó egy új GTX660, mert én inkább 46k körül látok. Hasonló áron viszont jobb vétel lehet egy HD7870 vagy egy R9 270(X).
2013. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!