Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi van a gépemmel? Többi lent.

Mi van a gépemmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Eddig minden oké volt, de vagy 2 órája játszani akartam Fifa 14-gyel és semmit nem hozott be el se indult, megakartam nyitni a Google Chrome-t és megint nem történt semmi. Csomó programmal így van nem csinál semmit hiába kattintgatok rá...:/ Azt fedeztem még fel hogy a CCleaner ikonja eltűnt és amikor megnyitnám azt írja ki h nem Win32 alkalmazás pedig eddig tökéletesen működött. A vírusírtómat sem tudom bekapcsolni...:/ Nemtuom mi lett vele, párszor újraindítottam és csomó hibát észlel, de olyan gyorsan eltűnnek hogy el se tudom olvasni....:///

2013. dec. 24. 16:47
1 2
 1/12 macika55 ***** válasza:

Milyen vírusirtód van?

Állítsd be rajta,hogy a gép indulásakor keressen.

Teljes rendszervizsgálat.

2013. dec. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Húzd ki az internetkábelt, és úgy próbáld futtatni a vírusírtót.

Ha nem segít, akkor csökkentett módban indítsd a számítógéped, és úgy futtasd le a vírusírtót.

2013. dec. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ki van kapcsolva a vírusírtóm(nemtudom miért) és nem is engedi bekapcsolni, semmit nem csinál itt se, ha be szeretném kapcsolni:///

Ja és semmit nem is enged törölni a programok telepítése és törlése mappán belül://

2013. dec. 24. 17:00
 4/12 macika55 ***** válasza:
Tedd be a telepítő cd-t és egy javítást,vagy visszaállítást csinálj.
2013. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincsen sajnos telepítő cd-m:/ Gépen viszont megvan a win7 telepítője onnan újratudom rakni??:/ vagy ez nem lehetséges??:/
2013. dec. 24. 17:07
 6/12 macika55 ***** válasza:
Javítani is tudod.
2013. dec. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 macika55 ***** válasza:
Indítsd el csökkentett módban és válaszd ki mit akarsz.
2013. dec. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ezt hogy kell?? Nem értem sajnos kicsit magas:/
2013. dec. 24. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:

#2 kommentelő vagyok, leírtam már a választ a kérdésedre, ha azok nem segítenek, akkor rakd újra az egészet..


Csökkentett mód indítása Win7-en. F8 bill. lenyomva tartása bekapcsolás után...

2013. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 macika55 ***** válasza:

Az alaplapod leírásában benne van.

Induláskor [link]

2013. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!