Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Innen melyik a a jó gamer...

Innen melyik a a jó gamer headset?

Figyelt kérdés
Genius HS-G500V vagy Genius Lychas vagy GX gaming Giant Hornet vagy ti milyet ajánlotok?

2013. dec. 24. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagyis 10 ezer alatti áron kellene?
2013. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lehet valamennyivel több is
2013. dec. 24. 15:35
 3/12 A kérdező kommentje:
nem muszáj hogy drága legyen csak jó
2013. dec. 24. 15:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez például nagyon jó. [link]
2013. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom: [link]
2013. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Plantronics nyitott, a Creative pedig zárt rendszerű.
2013. dec. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
utolső: Az mit jelent?
2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A zárt azt jelenti, hogy ha felteszed, csak a füled irányába nyitott. Jobban elszigetel a környezetedtől, de szerintem kevésbé konfortos, mert nem szellőzik és és bezártság érzetet kelt.

Egy sokszereplős lanpartyn kifejezetten jól tud jönni, de otthon inkább a nyitott..

2013. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hypno a Plantronics zárt rendszerű tudom mert nekem Plantronics GameCom 788 van biztosíthatlak abban hogy zárt rendszerű.
2015. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
régi kérdés tudom de nem tudom miből szűrted le hogy nyitott rendszerű,mert ha neked is lenne egy tudnád hogy nem igaz,a zárt rendszerűnek egyéni sajátossága hogy használat közben maximálisan kiszűri a háttérben keletkezet zajokat,egyéb hanghatásokat,és csak azt hallod ami a fülesből jön,az tény hogy a nyitott rendszerű jobban szellőzik,viszont a külső zajokat kevésbé szűri jól,de a plantronics GameCom 788 annak ellenére hogy zárt rendszerű és fém is van benne a fülkagylók fém pállcával vannak rögzítve és ezekkel szabályozható a fejméret beállítása is,a fém miatt nem nehéz a füles kényelmes több órán át is a használata,nem nyomja a fület,és nagyon jók az illesztések,jól szól nekem 1 év 6 hónapja van meg,talán a mély hang nem olyan erőteljes mint egy Steelseries vagy egy Razer esetében,de ennek ellenére bármilyen játékban én CS GO zok a fülesben jól használható mindent jól hallok a mikrofonja nem torzít ami a Razer ről nem nagyon mondható el,bár ezt sokan nem tartják fonosnak pedig ez is fontos mert ts en ha csapat tagokkal beszélsz és bár a füles hngszórója jó viszont a mikrofonja torzít akkor miatta te sem fogod meghallani jól a trappokat,amit ha egy jó fülessel aminek jó a mikrofonja is fülest használ mindenki a csapatban nem fog problémát okozni a SteelSeries meg azért nem favorit számomra mert sok eber mondta azt hogy a garancia lejárta után a jobb oldali hangsugárzója beadta a kulcsot,ezért nem mertem megkockáztatni hogy SteelSeries Siberia v2-t vegyek. vásároljak
2015. okt. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!