Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítene nekem valaki?

Segítene nekem valaki?

Figyelt kérdés
Most vettem egy zsír új gépet (Hp Comaq Dc5800 (ha minden igaz)).Feltelepítettem egy Windows 7-et ami semmi programot nem rak fel csak az alapokat(Internet expoler,játékok stb.).Feltelepítettem a videókártyát , mert ahoz volt cd.A boltban azt mondták, hogy a hp.hu-ról minden illesztőprogramot letudok szedni.Rámegyek az oldalra.Megtalálom a számitogépem.Megtalálom a hangkártya illesztőprogramot.Kiválasztom hogy windows 7 (nekem windows 7 ultimate 32bit van az meg nincs a listán lehet az a baj de nem biztos).Leszedem az illesztőprogramot.Elkezdem telepíteni.Egyszer csak kiír egy hibát hogy nem nem kompatibilins...Meg nem támogatja az op rendeszer.Már letőltöttem 100 Fajta illesztőprogrit ami állitolag az enyémhez valo de mindig ugyan az a hiba.Valaki azt mondja hogy működnie kéne.Valaki adjon már egy ötletet.Linket ahonan letudnák egy jót tölteni.Ja és ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK .Előre is köszönöm :)

2013. dec. 22. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érte meg az egybegép! Ezek mindig vackok magadnak kellet volna összetenned!
2013. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De erős gépnek tünt.

Intel Dual Core 2.93 Ghz

2Gb ram.

Asus Nvidia Veforce Gt 610 1Gb

2013. dec. 22. 09:25
 3/8 anonim ***** válasza:
a 2GB nagyon gyenge a dual core is mennyiért vetted?
2013. dec. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NoVa ^^ ***** válasza:
A gt 610-röl nem is beszélve.. Sok igp is lefolozi teljesítményben.
2013. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem gyors gép.Egész jó.Nem azért vettem hogy a gta 100-al játszak.Hanem netezésre max egy kissebb játékra.És szerintem nem a proci nema ram és nem a videókártya miatt nincs hangja a gépnek.
2013. dec. 22. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó hogy nem lesz hang, hanem a megfelelő oprendszerhez való drivert rakod akarod feltenni, meg is kaptad a hibaüzenetet, h nem támogatja az opr. Ha nem találsz Win7 32 bit alá drivert, akkor nincs mese, váltani kell a 64 bites verzióra. Ekkor én ajánlanák a meglévő 2 GB RAM mellé még + 1 GB-ot, főleg ha játszani is akarsz, a GT 610-zel kb. 1024x768 felett nem nagyon érdemes próbálkozni.


Remélmem, h 45k-nál többet nem adtál érte, mert kb. ennyi a reális értéke VGA-val együtt. Én is ezen a típuson gondolkodtam egy GT430-cal párosítva, de inkább rendeltem egy új, Ivy Bridge alapú PC-t. Már csak a későbbi jobb bővíthetőség miatt is.

2013. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a szépséghiba hogy kiprobáltam már egy 64bites windows7-et és ugyan ezt csinálta.Amugy magaért a gépért 32K-t adtam a videokártyát meg pluszba garanciába 11.500-ért vettem bele.De most nem a teljesítményen van a hangsúly csak a hangon.Nem hiszem el hogy amit felraktam windows 7-et (32 és 64 bitest is probáltam) nem tamogatja a driver.
2013. dec. 22. 12:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor írnék egy e-mailt a hp supportnak, hátha tudnak rá megoldást. Mást nem tudok mondani, ha kipróbáltad mindkét verziót.
2013. dec. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!