Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ezzel a kormánnyal?

Mit csináljak ezzel a kormánnyal?

Figyelt kérdés
Van egy Trust GXT-27 Force Vibration kormányom. Lassan közvetíti a játékokba a mozdulatokat, és így konkrétan használhatatlan. Ráadásul még csak ki sem tudom kapcsolni a rezgéseket. Lehet rajta gyorsítani?

#Trust #force vibration #gxt-27 #gxt 27
2013. dec. 21. 22:51
 1/9 anonim válasza:

Szia!

A kormány nem küldi lassabban az adatokat, ez biztos. A hibát a számítógépben kell keresni. Kezdetnek nyisd meg a játékvezérlők ablakot a vezérlőpultban, és ott nézd meg, hogy hogyan reagál a windows a kormányra. Egy kalibrálás sem árt, ha már ott vagy. Ha ott a pont normálisan, valós időben követi a kormány mozgását, akkor a kormány és a windows megfelelően kommunikálnak, a hiba a játékban keresendő.

Emellett érdemes átgondolni a következőket:

Megfelel-e a számítógéped az adott játék rendszerkövetelményeinek? A rendszerteljesítményhez megfelelő operációs rendszer van-e rajta (ezalatt azt értem, hogy pl nem 256 MB RAM-mal futtatsz windows 8-at, stb.)? A Windows milyen állapotban van? (Az is be tud úgy hülyülni, hogy még a zenelejátszás is akad rajta, ilyenkor a kezelőszervek, így a kormány is késhet.)

Sok sikert a megoldáshoz!

Üdv!

F/18

2013. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A használati útmutatóban valahol ott kell lennie,hogy hogyan kapcsold ki a kormány rezgését.


Ha a játékban késik a válaszideje a kormánynak,akkor lehet,hogy nem felel meg a PC a játék hardveres/szoftveres követelményeinek.A videókártyád 3D beállításaiban állítsd át a maximális előreprodukált képkockák számát 0-ra.Ha ez sem működik,próbálkozz meg alacsonyabb felbontással,grafikai minőséggel,stb. Ha így sem,akkor lehet a kormány kuka,akkor csak vissza kell vinni egy másikért.Érdemes másik gépen is letesztelni a kormány válaszidejét.

2013. dec. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Arra már én is gondoltam, hogy a gépem kicsit lassú az adott játékhoz (F1 2011), de még az egyik F1 Challenge-féle 2010-es modnál is lassú. Mármint a kormány, mivel a játék tökéletesen fut, és billentyűzettel tökéletesen tudok vezetni F1 Challenge-féle modokban. Mellesleg használati útmutató nincs a kormányhoz, mivel heszáltan vettem a neten, de ettől függetlenül (a rezgést leszámítva) tökéltesen működik. Akkor valószínűleg a géppel nem teljesen kompatibilis. Még egyszer köszönöm!
2013. dec. 29. 14:48
 4/9 anonim válasza:

Ezesetben próbálj meg hozzá drivert keresni, mert nem minden tíoust ismer fel a windows magától. De mégegyszer modnom, a játékvezérlők ablakot ha megnyitod, ott pontosan látszik, mit érzékel a windows, mert egy pötty mozog egy koordinátarendszerben úgy, ahogy a korményt mozgatod. Vagyis ha minden klappol, akkor pont úgy :D

Üdv!

1. válaszoló

2014. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ezesetben próbálj meg hozzá drivert keresni, mert nem minden tíoust ismer fel a windows magától. De mégegyszer modnom, a játékvezérlők ablakot ha megnyitod, ott pontosan látszik, miot érzékel a windows, mert egy pötty mozog egy koordinátarendszerben úgy, ahogy a korményt mozgatod. Vagyis ha minden klappol, akkor pont úgy :D

Üdv!

1. válaszoló

2014. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy duplán is leírtad (gondolom, hogy nem direkt, hanem véletlenül), hogy mit csináljak!

Megpróbálom, hátha sikerül.

2014. jan. 2. 02:25
 7/9 anonim válasza:
lol kétszer küldte el... bocsi xD Pedig kajak csak egyszer nyomtam rá
2014. jan. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond.
2014. jan. 3. 20:46
 9/9 anonim válasza:
Rezgés kikapcsolása:select+a felfele gomb 1 másodpecig es a piros led fehéresen fog villogni!
2017. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!