Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU hőmérsékletm milyen...

CPU hőmérsékletm milyen programmal?

Figyelt kérdés

Most vettem új gépet, én is raktam össze itthon (még soha nem raktam össze gépet, de nagyon gyorsan ment és jó is már 1 hete minden.). De akartam nézni egy CPU hőfokot (3 programmal mértem és minda három nagy eltérést mutatott.)


Everest: 29°C környékét mutatta.

AIDA64: 38-40°C küröl.

SpeedFan: 18-24°C körül


Akkor most melyiknek van igaza ??


+ még egy kérdés, az alaplapomon van egy hőfok számláló (ASUS Maximus VI Hero) és ott nem számot ír, hanem valami "A0" kódot. Utánna néztem már nem emlékszem mit írtak, de valami olyat, hogy "nem hiba, ne foglalkozz vele" (valami angol oldalon láttam).

De mégis zavar, hogy nem azt csinálja, amit kell, szóval ebben szeretném a segítségeteket kérni.


Ja meg, hogy a videókártya mintha kicsit ferdén állna (rendesen benn van pedig a helyén, BF4-ezek meg stb. szóval rosszúl nem lehet :), + 2 csavar tartja, de mintha a jobb oldala kicsit lejjebb lenne, de csak kicsit. Lehet, hohgy túl nehéz a kártya és kicsit lehúzza a súly ? (ASUS GTX 770 OC-m van), és félek, hogy egyszercsak kitörik és leeseik onnan.



A segítő válaszokat, előre is köszönöm !!



2013. dec. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az AIDA 64-nek biztos igaza van, az reális is. A videókártya nem fog letörni, nyugi, csak nehéz.
2013. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem az aida játszik, a speedfan is, csak esetleg rossz címkével mutatja a jó értéket, ha érdekel, kipróbálhatod ezt is, legjobb:

[link]

2013. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy i7-4770K-m van alap hűtővel mert csak később tudok rá venni vízhűtést, szóval akkor reális lenne, (nem meleg az) ?



És ha véletlen letörne a VGA (remélem nem fog, ha azt mondod), akkor azt kicserélnék garanciába, alaplappal együtt ?


+ nem tudja valaki, akkor mi az az "A0" kód ?



És köszönöm a választ.

2013. dec. 21. 20:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy BIOS-ban kellett volna valmit állítani, mert én semmit nem állítottam és már 1 hete rendesen üzemel ?
2013. dec. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!