Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 64 Bites Vista drivert hol...

64 Bites Vista drivert hol lehet letölteni Toshiba Satellite L300-129 típ notihoz?

Figyelt kérdés

Igen, Vista driver kell, mert céges a gép és ahhoz van licensz. Sajnos nem tudom eredetileg X64 vagy X86 Vistát adták, mert a partíció amin volt törölve lett, így egy DVD-ről tettem fel az X64-es verziót, viszont nem találok a gyártó oldalán sem drivert. Lehetséges, hogy X64 Vista nem volt driver ügyileg támogatva?

Sajnos (szerencsére) kimaradt az életemből, mert privátban XP-ről egyből Win7-re váltottam.

Köszönöm előre is a segítségeket.


2013. dec. 20. 23:00
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
2013. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 macika55 ***** válasza:

Vagy talán itt:

[link]

2013. dec. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Kérdést elolvasták? Hol találok 64bites Vista Drivert, mert a linkelt oldalakon sehol.
2013. dec. 21. 07:59
 4/7 BM-Striker ***** válasza:
Kiválasztod a modellistából a gépedet, megnyomod a gombot, kiválasztod a az operációs rendszert és ott vannak a driverek.
2013. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez jó, légszíves akkor mutass egy Display, vagy Chipset drivert Vista x64 (nem 32bit!!!) alá Toshiba Satellite L300-129 típ Notihoz. Firmware, Bios update és két Utilití van, de semmi más. Ez egy kattintással kideríthető.


Egyébként a megoldás annak aki hasonló problémával szembesült: Win7 X64 driverek jók, de a gyártó nem tünteti ezt fel.


Külön 64bites Vista driver nincs, még akkor sem, ha egyébként a fenti segítőkész (de a küldött linket meg sem néző urak) ezt így gondolják. Azért köszönöm!

2013. dec. 26. 14:28
 6/7 BM-Striker ***** válasza:
2013. dec. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos már nem tudom ellenőrizni, mert a Win7 drivereket felraktam. Elképzelhető, hogy ez már jó, neve alapján nem derül ki. Viszont a link most a Német Toshiba oldalára mutat. Ha ez jó, akkor a Magyar rész (itt is) el van hanyagolva.
2013. dec. 28. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!