Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Overmax tablet csíkos a...

Overmax tablet csíkos a kijelző mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

üdv

nem rég kaptam egy új Overmax OV-TB-08 III tabletett és az első be kapcsolása során azt vettem észre h a kijelzője csíkosodik eltűnt aztán visszajött ,most meg állandó mit tegyek mit kéne betlitani h eltűnjön ? az első ilyen készülékem tehát nem vagyok profi meg benne.

A válaszokat előre is köszönöm.



2013. dec. 17. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell profinak lenni, hogy rájöjjön az ember: ez bizony hibás darab és szervizbe kell vinni.
2013. dec. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A készüléken valahol van egy apró pici lyuk. Kb 1-2 mm es, és általában a hátsó részén van. Ez a RESET. Bekapcsolt állapotban nyomd meg egy hegyes valamivel. PL. egy Rotring cerkával. Ilyenkor újraindul a gép. ha ez után sem jó, akkor vidd vissza, mert hibás.
2013. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kiprobáltam a resetelést és semmi ugyan olyan :(
2013. dec. 17. 17:46
 4/9 A kérdező kommentje:

készítettem egy képet is róla.


[link]

2013. dec. 17. 21:18
 5/9 anonim ***** válasza:

"nem rég kaptam egy új Overmax OV-TB-08 III tabletett"


Ezek szerint még garis. Vidd vissza oda ahol vetted.

!!!DE!!!

Az Overmaxnál a szervizelési idő laza 1 hónap, (hacsak nem cserélteted persze :) ).

2013. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ma beszéltem akiktől kaptam ,és cserélni fogjak hál istenek !
2013. dec. 18. 10:23
 7/9 anonim válasza:
a nemrég az mennyi idő? mert az enyém fél éves de ugyanezt csinálja és már sokszor volt szervizbe más hibák miatt de szerinted van rá esély ha ezzel a hibával viszem és kicserélik?? Mert eddig csak javították de csak rosszab lett. Előre is köszönöm a választ.
2014. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kubisch Levente

igen van esély rá nekem 3 napon belül volt a dolog és kicserélték ,de elvileg javítható !

2014. jan. 6. 19:20
 9/9 anonim válasza:
óóóóóó hát az más, az azt hiszem az az 1hetes cseregaranciába tartozik :/ de azért köszi
2014. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!