Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen TV-t ajánlotok monitornak?

Milyen TV-t ajánlotok monitornak?

Figyelt kérdés

23 inches monitort szeretnék lecserélni egy TV-re, legalább 32 inchesre, de inkább 37 esetleg 40/42.

Tudtok ajánlani valami jót?



2013. dec. 17. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyonNagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon ,nagyon rossz ötlet ne cseréld le!
2013. dec. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...miért?
2013. dec. 17. 15:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy ne.Én kipróbáltam 107 centis Panasonic plazmámon,s eléggé pixeles volt a kép,pedig minden úgy volt beállítva,ahogyan kellett.Nem véletlen,hogy tv-t tévénézésre,a monitort pedig pécéhez találták ki.Szóval csak emiatt felesleges szerintem beruházni egy tévére.
2014. júl. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bamboochatheone ***** válasza:
107 centis monitort legalább két méterről kell nézni. Akkor nem pixeles.
2014. júl. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 méterről is az volt,mondjuk ez egy 720p tv.
2014. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!