Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így ki lehet tisztítani a...

Így ki lehet tisztítani a laptopot, vagy csak tönkretenném vele?

Figyelt kérdés
3 éves a laptopom, és ki szeretném tisztítani. Van otthon egy porszívónk, amin van fújó mód is. Arra gondolom hogy a ventilátornál és az egyik szellőző résen keresztül levegőt fújatnék be. Ez halott ötlet vagy használható?
2013. dec. 16. 14:30
 1/4 BM-Striker ***** válasza:

Ártani nem árt, de nem hatékony megoldás.


Ki kell venni a hűtőbordát.

2013. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lajos54 ***** válasza:

Ez nem éppen a legjobb megoldás lenne. Arra gondolj, hogy a lerakódott, esetleg összetömörödött por, porcica, nem olyan könnyen lazul fel. Aztán a befújt levegő vagy nem ér semmit, vagy éppen tönkrevág valamit. A port meg szépen szétteríti a gépedben.

Normálisan tisztítani csak szétszedett gépet lehet, megfelelő hozzáértéssel persze.

2013. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dell N5030 laptopom van. Néztem róla videót hogy hogyan kell szétszedni, de eléggé bonyolult. A hátlapon kicsavartam a csavarokat és nem nagyon akart lejönni, nem akartam erőltetni. Tökéletes tisztítást mennyire bonyolult végezni?
2013. dec. 16. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne kiserletez porszivoval.Egyik ismerosom is igy tette tonkre a laptopjat.Venti csere lett.

Csak is szerelovel tisztitasd ki ha te nem ertesz a szet szedeshez,osszerakasahoz.

3 eves laptopot mar nagyon nem artana ugyis!

2013. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!