Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen amd process...

Szerintetek milyen amd processzort vegyek milyet érdemes venni athlon? Játékhoz kellene. Mi a befutó video kártya mostanság amit simán elmennek a játékok ha nem is full grafikán de elég szépen. Pci-express-s kellene.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Proci: AMD Athlon 64 6400+ 3.2 ghz :) Ilyenem van nekem, kifogástalanul működik, jó kis proci

Videókártya: Ati Radeon HD 4870, ez is szuper, a proci ígysem tudja kihajtani :)

2009. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló processzorával tuti szaggatás és minimum fps realizálódhat a gta IV futtatása közben.Elég gyenge,régi,lassú processzor,nem egy mai darab.

Ha játék akkor nekem elsőre a GTA IV és a crysis fut át az agyamon.

A mai játékoknak nem árt egy 2 de inkább négy mag.

AMD Phenom II 945 3.00Ghz AM3 vagy AMD Athlon II X2 250 3.00Ghz AM3.

Az első 4 magos(50ezerFt),a második 2 mag(15ezerFt).

A második is már II. szériás és jóval modernebb generációjú és gyorsabb cpu,ha pénz szűkében állsz én a másodikat-at ajánlom.Persze ezek között is vannak procik,de legtöbbjük 3 magos melyet nem ajánlok.

A 4870-be viszont nem tudok belekötni,mindent max grafikai beállítottságokon tudsz vinni,nem full hd-ban de 1280-1024-ben mindent játszi könnyedséggel visz,ezt nem csak én,hanem tesztek támasztanak alá.E kártya ára 35 és 40 ezer Forint között datálódik.

Persze ha van pénzed akkor vehetsz:

Ati 4870x2

Ati hd 5870

Geforce 295GTX

Ezek a csúcskategóriát képviselik,ezekkel már full hd-ban sem kell szerénykedned annyi szent

2009. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké köszöntem
2009. nov. 25. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!