Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gyanúsan olcsó laptopot...

Gyanúsan olcsó laptopot hogyan ellenőrizzem le?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 13:45
 1/4 Pcépítoo ***** válasza:
100%
azt csak hosszabb távon lehet (tapasztalatból mondom). Mindenképpen kérj garanciát hozzá!
2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a memóriát és a winyót viszonlag (mem test, hd sentinel) gyorsan le lehet ellenőrizni, de ahogy az első is mondta, ha valami komplexebb baja, az lehet hogy csak később fog előjönni. Ettől függetlenül benne van a pakliban, hogy hibátlan, és csak sürgősen pénz kell az eladónak.
2013. dec. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két laptopot is ad el, én ezt akarom, 145-be odaadja, van rajta 2,5 év garancia, de azzal kitörölhetem ha olyan baja van nem? [link]
2013. dec. 16. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyáltalán nem "gyanúsan olcsó ár" A garancia meg adott, szóval én a helyedben megvenném, nézd meg jól kívülről, ha nincs semmi külsérelmi hibája akkor szerintem nyugodtan megveheted
2013. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!