Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Crucial m4 2,5 SSD, mi a baja?

Crucial m4 2,5 SSD, mi a baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Következő a probléma: van egy Crucial m4 2,5 SSD-m. Az eszközezelő felsimeri, telepíti, viszont a BIOS, a lemezkezelő sőt még a firmware updatere sem látja, kezeli. Van, hogy ha rácsatlakoztatom a gépre, elkezd lassulni a gép, fagyni stb. Nem tudom, hogy mit lehetne tenni. A készülék vadi új, nem lett piszkálva, nem lett frissítve. ( kérlek a garanciát most hagyjuk, mivel nagyon fontos, sürgős lenne)

Köszönöm! :)



2013. dec. 15. 22:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit hozzá teszek, hogy ha külső meghajtóként csatlakoztatom usb-n vagy esata-n keresztül akkor néha meg is nyitja a vinyót, igaz nagyon lassan tölt és kék betüs mappák vannak benne. Belépni már évekig tartana. Ha esetleg valakinek volt hasonló problémája és sikerült megoldania, kérem írja le! Előre is köszönet azoknak akik segíteni próbálnak! :)))
2013. dec. 15. 22:19
 2/4 macika55 ***** válasza:
Particion manager programmal próbáld meg.
2013. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 macika55 ***** válasza:
Annyi még ha ez sem ismeri fel akkor sérült a firmware.
2013. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, sajnos az easus sem tudja megnyitni, csak keres, frissít de nem történik semmi. Valószínű, hogy garanciában kell visszaküldeni ami hosszú ideig tart. Sajnos hülye voltam, mivel múltkor vettem SANDISK SSD-t profi egy vinyó, viszont ez a Crucial, olcsóbb... gyanús is volt, olcsó húsnak híg a leve. Köszönöm Neked!
2013. dec. 15. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!