Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logitech mk330-as vezeték...

Logitech mk330-as vezeték nélküli bill és egérről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]


Meddig bírja pl az egérben az elem?

Illetve ez (valószínűleg) lakkozott íróasztalon az egér menne?

Illetve tényleg csak az a pici usb-t kell bedugni és érzékeli? vagy az csak külön az egérhez van?


válaszokat előre is köszi



2013. dec. 15. 18:39
1 2
 1/11 P.O.C. ***** válasza:

Szia. Nekem MK520 -as kombóm van, kb. három éve nyüstölöm. Nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon kényelmes rajta a gépelés. A rádió hatótávolsága olyan jó, hogy az egész szobát lefedi. A kis pici USB adapter veszi az egér és a billentyűzet jelet egyszerre. Nem kell semmi extra beállítás, bedugod és működik. Mióta megvan a billentyűzetbe még nem kellett elemet cserélni, az egérbe kb 3-4 hónapig jó (mindig jó minőségű tartós elemet veszek bele, nem teszkó gazdaságost). Nyilván ez az adat is megegyezne a gyártó ígéretével (1 év), de én sose kapcsolom ki használat után. Az egere lehetne egy kicsit nagyobb. Azon kívül rosszat nem tudok róla mondani, sima íróasztal felületen használom én is.

Mivel az MK330 is ugyan ez az árkategória, így rossz vételt nem csinálsz, ebbe biztos vagyok. Megbízhatsz a hagyományos Logitech minőségben. Lehet venni vezeték nélküli kombót 5 ezer körül, de azok olyanok is és ráadásul jobban zabálják az elemet.

2013. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válasz még egy olyan kérdésem van hogy hogy lehet az hogy a pcxnél 10e

Még a logitech oldalán 13e?

2013. dec. 15. 21:16
 3/11 P.O.C. ***** válasza:
Jó kérdés. :D
2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés nem tudod véletlen hogy ezt ps3 felismeri-e usbről?
2013. dec. 17. 20:14
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Sose volt konzolom. Hívd a Support -ot, hátha tudják.

[link]

2013. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hy kéne egy kis segítség megint^^'

Az a helyzet hogy megvettem, de olyan dolgokat produkál játék közben hogy "késik a jel" szal megfagy a billentyűzet majd egy fél perc múlva elkezdi csinálni amit lenyomtam...


Ez most valami hiba lehet? (gondoltam arra is hogy túl messze van a jel forrás ezért előre tettem de így is előjön néha...) [elemmel sincs semmi gond]

[csak a mini usb van bedugva]

2013. dec. 30. 18:56
 7/11 P.O.C. ***** válasza:
Talán bezavarja valami. Passz, nekem ilyet még nem csinált.
2013. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a másik usb a dobozba tudtommal egy jel növelő ugye?

Megpróbálom azzal ha azzal se megy vissza vissza viszem, hátha hibásat kaptam

2013. dec. 30. 22:43
 9/11 P.O.C. ***** válasza:
Most megnéztem egy unboxing videót a tiédről. Én csak azt a pici USB vevőt kaptam meg egy hosszabbítót. Az a nagyobbik toldó szerű kis vacak fogalmam sincs micsoda.
2013. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.O.C. ***** válasza:

A honlap ezt írja:

-----------------------

"A csomag tartalma:


Billentyűzet

Egér

USB-vevőegység

USB-hatókörnövelő

2 db AAA méretű elem a billentyűzethez és 1 db AA méretű elem az egérhez (előre behelyezve)

Felhasználói útmutató"

---------

Tehát kizárásos alapon nem lehet más, csak az, amit mondasz. De az enyémhez nincs ilyen erősítő, mégis a szoba másik sarkából lazán kezelem. Akkor erősítővel elégnek kéne lenni a harmadik szomszédig is. :D

2013. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!