Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lite-On iHAS124 égető minimum...

Roli901214 kérdése:

Lite-On iHAS124 égető minimum írási sebessége?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen Lite-On iHAS124-es égetőm és szeretnék vele az xboxomba kiírni játékokat. Egyelőre ilyen 2010 alattiakat mert nekem már egyszer volt fleshelve a box, de azon véletlenül update-ztem a DasgBoardot, és azóta nem mennek az XGD3-mas ujabb jatekok ez ugy 2010-2011től amik kijöttek. Lényegtelen de egy másik LG öreg dvd írómmal kitudtam irni az xbox jatekokat 2,4x-es sebesseggel, mert ugye ezeket annyival kell irni IMG burnel, ezzel a LITE-ON-ossal nem tudom mert ha rámegyek és elindítom azt irja ki h nem engedi, neki a minimum a 4x aztan lehet meg 6x-os es 8x sebesseggel irni, Mi lehet a gond? Át kell állítanom valamit? Vagy ezt az egetőt is kellene flashelni? Valami ilyesmit olvastam...

#Lite-on #Lite-On iHAS124
2013. dec. 15. 09:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!