Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop mennyire alkalmas...

Cantdecide kérdése:

Ez a laptop mennyire alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben az árkategóriában tudnátok jobbat ajánlani?



2013. dec. 12. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
CS 1.6 -ot szépen viszi :-)
2013. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12%
szépen vinné a mai játékokat talán az erősebb játékoknál lejjebb kell venni a grafot de vinné nekem asus van picivel gyengébb a ram 4gb a proci meg 1,8ghz dual core vga 2gb gforce és a legszebb hogy a black opsot full grafon viszi mint a gta IV-et is !
2013. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 razol98 válasza:
12%
Ne aggódj emiatt talán még a battlefield 4-et is vinné (persze nem ful grafon de vinné)olyan 30 40 fp-sen
2013. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. dec. 14. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Szintén tudatlan válaszokkal találkozom..

Nekem is laptopom van, elkövettem azt a hibát, hogy laptopot vettem játékra..

Persze gyengébbet,( kisebb játékigényekkel), szintén AMD-s laptop.

A videokártya a HP-ba HD 8670M,(Meg persze APU processzorban egy kis integrált), nekem szintén egy integrált,és egy HD 7670M, szinte majdnem ugyanolyan teljesítményű kártyákról beszélünk, bár a 7670M kicsivel erősebb..

Nos úgy tervezz, hogy az újabb játékok is menni fognak rajta, minimális felbontással , low grafikus beállítások mellett..

Úgy tervezz, hogy legalább egy 6-7.000 Forintos notebook hűtőpadot mindenképp vegyél alá, mert kib*szottul melegszik, és nem kizárt, hogy párszor még úgy is lesz túlmelegedés..

2013. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!