Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a pcm-nek?

Mi a baja a pcm-nek?

Figyelt kérdés
Egyszer megy egyszer nem...Néha 3-1-2-4 csipog és a ventilátor maximum sebességen pörög és minden kihúzok az alaplapból és várok egy kicsit akkor bekapcsol és semmi gond nincs és simán fut. Mi lehet ez? Sokan azt mondták hogy az alaplap rossz, de hát nem lehet rossz mert ha nem piszkálok a belsejébe akkor simán működik. Semmi nincs megszakadva átnézték több pc üzletben, és nem tudják mi lehet gond, de én se mivel egyszer csinálja egyszer nem. Ne szedem szét csak 1 hónapban egyszer a tisztítás végett. Szóval ha van valaki valami ötlete azt szívesen várom.

2013. dec. 12. 01:17
 1/10 A kérdező kommentje:

Vagyis bocsánat nem ennyit sípolt:

3-2-4: A billentyűzet hibája. De ez mit jelent? Mert tényleg nem ment a billentyű (az egér led világított)

Majdnem vadonatúj 1 hetes billentyű

2013. dec. 12. 01:24
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugi, és ne igyál több kávét! Ha több pc bolt nem tudott rájönni, akkor mi mégis hogy jöjjünk rá így virtuálisan? - Ha elküldöd postán, én szívesen átnézem.
2013. dec. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretem a kávét nem is iszok, miről beszélsz :D
2013. dec. 12. 03:07
 4/10 razol98 válasza:
Rendben azt mondtad hogy új a billentyűzeted,de mi van a többivel mert jólenne tudni lehet hogy csak a tápod a régi és roszdás és így nem tudja elég árammal ellátni a hardvereidet(kivéve ha mázlid van és még döcögve bírja!)
2013. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyi elég hogy 4 hónapos az egész pc
2013. dec. 13. 17:51
 6/10 razol98 válasza:
Na és hány W-os a tápod?
2013. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
310W
2013. dec. 16. 02:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor az még vigan garanciális vidd vissza oda ahol vetted én is vettem egy szar alaplapot a boltba nem akarják beismerni alaplaphibás pedig ismerösöm letesztelte a gépem és alaplaphibás egy Asrock alaplapról van szó. ha nem cseréli ki a bolt én bizony beperelem ökez az biztos már nagyon sokat fizettem egy ismerösömnek aki beszállitja a boltba a gépet most holnap megint megyek ha nemcserélik ki én megyek szépen feljelentem a boltot a rendörségen az ziher 35 ezer ft os alaplap és állandó újrainditások várnák rám . neked is bizony ha sipol ott valami nagy hiba van nekem winchesterem volt hibás az sipolt azt a gyártó kicserélte de azt más boltba vettem
2013. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Más alaplappal próbáltad ? és miaz hogy nemtudják mi a gép baja ? A pénzt azt elteték mi ? Azt értik minimum 5 -7 ezer ft
2013. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kértek semmi hiszen garanciális. De hiába viszem be ott nem csinálja nekik, de nekem igen. Tudom ez hülyén hangzik de így van. Ez a részt most erről égről írtam. Ha nem szedem szét és nem húzom ki a tápkábelt hátul akkor semmi baja sincs.
2013. dec. 21. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!