Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez jó számítógépnek számít?

Ez jó számítógépnek számít?

Figyelt kérdés

karácsonyra vennék egy új számítógépet a páromnak. Sokat néz filmet, zenét szerkeszt vagy hallgat játszani nem nagyon szokott komoly játékokkal. A jelenlegi gépe 2005-ös szóval jó régi már nincs is jó állapotban nem éri már meg rá költeni

Nézelődtem és találtam egyet ami jónak tűnik.


Ezt írták róla

Pentium 4 CPU 3.00Ghz

1GB ram

"C" = 1TB

"K" = 80GB

Van hozzá monitor is ezért lenne jó vétel összesen 30000ft-ba kerül. nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag viszont szart sem akarok venni.

Mit gondoltok erről, jó lesz vagy másikat nézzek?



2013. dec. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad leírt gép is legalább 2005ös -_-'

Az 1TB merevlemez ér valamit belőle ha jó kondícióban van nem pedig selejt (ami esélyes mert az magában 10-15ezer)

HD Sentinel értékeket kérj mielőtt megvennéd, de ez a gép nem fog repülni azzal számolj

2013. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előző válaszolónak teljesen igaza van.. sajnos semmivel sem lene jobb szinte mint ami most van a párodnak, ha így szeretnéd venni hogy monitor is és sajnos ez többe kerül.. de akkor inkább már ezt ajánlom neked. ez jóval jobb mint amit te leírtál,sztem nagyjából ez egy korrekt ár érte télleg hogy monitor is gép is..


[link]

2013. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Filmetnézni zenét "szerkeszteni" elvileg egy 2005ös gépen is lehet bármilyen fennakadás nélkül, szóval ezt nem igazán értem, az egyetlen dolog aminek kell a hardver az a játék, meg a videószerkesztgetés ilyesmi, de ahogy gondolod, valóban, amit kiírtál az szintén ugyanolyan idős lehet, viszont amit előttem linkeltek az annyiért elmegy(bár 2x ennyiért olyat is összelehet rakni amin maxon futnak legújabb játékok) szóval ezt észbentartva sztem nem éri meg, de ha nem játékra kell, akkor áldásom rá
2013. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2005-ös vagy 2006-os de már szinte minden ki lett benne cserélve kivéve az alaplapot meg a procit. és ezeknek a foglalata az uj cuccokkal nem kompatibilis ezért nem lehet már venni bele semmit h jobb legyen és nem is éri meg.
2013. dec. 13. 16:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!