Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kezeli a PC-m a...

Miért nem kezeli a PC-m a külső HDD-met?

Figyelt kérdés

3,5"-ös, külső tápos, 2 Terrás, és a PC-n XP van, és amint hozzá csatlakoztatom, se nem csippan egyet ahogy szokta pl pendrivenál, semmit se csinál, ha a sajátgépnél nézem, ott sincs, ellenben befagyasztja az egész gépet, azaz még a sajátgépre se tudok legtöbbször bemenni, és csak resetelni tudok.


Oké, én értem, hogy nagy, na de a sokkal gyengébb paraméterekkel rendelkező kb 7 éves laptopom meg simán kezeli, ahogy kell, és azon is ugyanez az XP van.


Mi lehet a hiba oka?



2013. dec. 10. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a gép USB vezérlőjével lesz gond,vagy csak az adott port-tal.Pendrive-ot kezeli?
2013. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen , a pendrivet kezeli, és már végigpróbáltam az összes létező usb portot a gépen, de mindenhol ezt csinálja :(


és annyira gáz, mert nagyon kéne, hát 30-40 Gigákat nemtok pendireveken átvinni ...

2013. dec. 10. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha működik pendrive-al és a másik gép is beveszi,akkor csak az adott gép driver-ével van gond.Próbáld meg,hogy rádugod, az Eszközkezelőben eltávolítod és végül frissíted az illesztőprogramot.
2013. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

na oké, de ezt sajnos nem tudom megtenni, mert ahogy bedugom, lefagy az egész gép, és semmit nem tudok kezdeni vele, ha kihúzom, akkor is marad lefagyva, onnantól kezdve csak a reset marad lehetőségként :(

na de az meg hiába, mert ha meg úgy resetelek h benne van a HDD az usb-ben, akkor eleve ahogy feláll a rendszer, máris azonnal fagyott.

2013. dec. 11. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél USB kártyát a gépbe.Kb 1500 Ft.Egy próbát megér,max 2 port-tal több lesz.:)
2013. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja azt mondod h lehet h leterheltek az usb portok? mondjuk igaz ami igaz, összesen 1 db szabad van, aztán minden más arról megy, összesen 9 db foglalt ..

ez lehet az oka?


mert ha igen, akkor ezen könnyen segítek, hát addig leszedek róla amit csak lehet, hátha ...

2013. dec. 11. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!