Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell kicseréljek a gépembe...

Mit kell kicseréljek a gépemben ahhoz, hogy jó grafikán tudjak játszani a mostani játékokkal?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Core-i3 2100 3,1Ghz

Videókártya: Nvidia Geforce gtx 650 Ti BOOST

4GB Ram

Windows 7 Home Preimum 64bit



2013. dec. 8. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Proceszsort, videokártyát.
2013. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ezen a gépen mindennek el kéne döcögnie.A legtöbb játéknak medium/highon is.
2013. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Smittes ***** válasza:
alaplapod milyen? tápod?
2013. dec. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A harmadiktól kérdezném egy táp mennyit ad a játékokhoz??? Ugye ez nem volt komoly xD. Amúgy a 2 magos processzor kevés a mostani játékoknak. A 4 Gb RAM rendben van, minden megy rajta, még a COD Ghost is csak 3 Gigát zabál, mesterségesen volt nagy a gépigénye.Ha fejleszteni akarsz akkor egy 4 magos i5 lenne jó amit a windows 8 magosnak lát.
2013. dec. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
i3ban is van szufla.
2013. dec. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Érdekes én letöltöttem a cod gohst-ot és 4gb ram om van de nem viszi és aszt írja hogy kevés a ramom?? mivan??
2013. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az adatlapom Asus motherboard P8H61-M PRO a tápom nem tudom. Miért lehet, hogy a Call of Duty Ghosts nagyon akad rajta (főleg a multi része)?
2013. dec. 8. 20:13
 8/8 Smittes ***** válasza:
Fazekas Bence te kifúrtfejű hintaló talán azért kérdeztem mert ha a táp nem normális akkor neki se kell állni gépet fejleszteni nehogy megsüsse a kártyát vagy a lapot. Igen tisztában vagyok vele hogy nem a tépon múlik egy játék teljesítménye. -.-"
2013. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!