Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átlagosan mennyi a WIFI...

Átlagosan mennyi a WIFI hatótávolsága?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Átlagosan az emberek az 5000-es kategóriát veszik, az beterít egy átlagos házat.


Falak nélkül kb 25-30m

2013. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
86,18 m
2013. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm mindkét választ, nekem csak kettő ajtó választana el a routertől, és ez kb 5-7 méter, úgy még gyors?
2013. dec. 4. 20:31
 4/6 sün18 ***** válasza:

Nézz egy sebesség tesztet :D és megtudod..

kábel és utána wifi :D

2013. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
100%

A viccet félretéve, minden a körülményektől függ.

Átlag esetben, ez a táv még lószerszám.

De tudok ellenpéldát is. Uncsimék vettek egy TP-Link WR841N -es routert 2*5 dBi nyereségű antennával. A másik szobában van egy asztali gépük PCI -os Wi-Fi adapterrel gyárilag 2 dBi -s antennával. Egyetlen 40 cm -es vályogfal van csak köztük. De a jelerősség csak gyenge volt, és gyakran megszakadt. Vettem neki hozzá egy 8 dBi -s hosszabbítóval. Most is csak épp hogy jó jelerősséget mutat.

Tehát senkitől ne várd, hogy pontosan megjósolja neked, mert az lehetetlen.

2013. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez attol is függ hogy hány antennás a router az 1 antennás n-es rémesen rossz mert 1 fal után 5-6 métere csak megfelelő a jel és lassú is szerintem mindenképp mimo-s routert vegyél
2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!