Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A két laptop közül melyik a...

A két laptop közül melyik a jobb? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Első:


[link]


Második:


[link]


Én elsősorban játékra használnám (nem óriási kaliberűekre, tehát azzal tisztában vagyok, hogy Battlefield 4-et meg AC 4-et nem visznek el), egyrészt olyan szempontból is értékeljétek őket (én arra jutottam, hogy az Asusnak bár gyengébb a CPU-ja, erősebb annyival a GPU, hogy megérje azt venni).


Másrészt a mindennapi használatra, hogy pl. mennyit bír az aksija stb.


Melyik a megbízhatóbb márka és mennyivel (nekem eddig az Acer jobban bevált)?


Köszönöm előre is!



2013. dec. 4. 19:59
 1/3 sün18 ***** válasza:
Mindkettő sz@r. a gt 710 szar de még a gt 720 is. Ha kell az i5 akkor ez: [link] ha nem akkor ez: [link] :_D
2013. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ, de direkt elmondtam, hogy nem az volt a kérdés hogy mi JOBB ennél, hanem hogy a 2 közül melyik a jobb, mert nem tudok ennél több pénzt rászánni...

A két laptop amit felsoroltál: egyrészt mindkettőnek gyengébb a CPU-ja, mint amiket én írtam, másrészt amelyiknek közelítő procija van, abban meg csak 4 giga ram van.


Pont ezért mondtam, hogy nem csúcskategóriás játékokkal fogok játszani.


A jelenlegi gépem:

220 GB SATA 2

2 GB DDR3

Nvidia GeForce G105M

Intel Pentium Dual core 2,1 GHz


Mint látod, a mostani gépem már egy ősrégi darab (legalábbis ha olyan a szemléleted, hogy az általam felsoroltak "sz@arok"), mégis 1-2 játékot kivéve minden elfut rajta, amit szeretek.


Szóval akkor pontosítok a kérdésen: Ne ajánljatok más laptopokat (kivéve ha tényleg ehhez hasonló kaliberűek és árúak), hanem a 2-ről amit felsoroltam mondjatok véleményt.

2013. dec. 4. 21:12
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az általad ajánlott GPU összevetve az Nvidia 720-al, és egyébként az eltérés 20% sincsen, mivel a weboldalon azt írja, hogy az Nvidiában 1024 mb memória van, de a gépekben, amiket linkeltem a kérdésben, azokban 2048 van... szóval kb 10-15%-os eltérés.


Mellesleg ugyanazon weboldal szerint a Radeon vs. a jelenlegi GPU-m között 84%-van, és a GT 720 meg az enyém között 79%. Az az 5% már annyira nem izgat, hogy azért gyengébb CPU-jú és/vagy RAM-jú gépet vegyek. Mondtam, nem hardcore gamelésre kell.


De azért kösz a válaszod.

2013. dec. 4. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!