Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopba milyen proci a jó?

Laptopba milyen proci a jó?

Figyelt kérdés
Max 200ért akarok venni de nem tudom hogy intel vagy amd-s proci menjen bele...linkelhettek a laptopszalonról...min 6 giga ram,2 giga v.kàrtya és jó akkumert sokat menne...jàtékra és netezésre hasznàlnàm...ha egy nagyobb összegről van valahol l3àrazva az sem baj
2013. dec. 4. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Lenovo Z710et vegyél
2013. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Intel.


[link]

[link]


Ez a kettő jöhet szóba ennyiért. A G510 már járt nálam, egy ismerősömnek vettem, nagyon jó gép, ajánlom. A Z510 videókártyája kicsit erősebb, viszont nem SSHD a vinyója és sokkal drágább, nem éri meg az árkülönbözetet.

2013. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon fontos neked a hordozhatóság? Mert ha nem szerintem inkább pc-t vásárolj. Én is most szeretnék váltani és hidd el, ha az a fontosabb, hogy játszhassál az új játékokkal akkor a 200 e.-ért sokkal nagyobb teljesítmény ki lehet hozni mint a laptopból. Természetesen ugyanazért az árért. Viszont ha tényleg fontos neked a hordozhatóság (pl.: egyetemre mész stb.) Akkor tekintsd tárgytalanak amit írtam, ha viszont érdekelne a pc szívesen írok egy konfigurációt.


Üdv:

Skatory

2013. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A harmadiknak igaza van, ezeket a "gamer" laptopokat úgy képzeld el, hogy kb közepes beállításon megy a GTA 4. Ennyi pénzért akár full hd monitorral, SSD-vel is összerakhatsz egy jó asztali konfigot, abba AMD-t is szabad venni, elég jó az áruk, és jóval erősebbek.
2013. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!