Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egyszer leejttem a laptopom...

Egyszer leejttem a laptopom és azóta néha pislákol a kijelző világítása és csak ha sokat mozgatom és "beállítom egy olyan pozicióba" akkor lesz jó. Mit lehet csinálni vele?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
be lehet vinni szervizbe, ahol bevallod a történteket, és javítják a monitor és alaplapot össze kötő invert kábelt.
2013. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Be adod a szervizbe és máskor ne legyél ilyen ügyetlen hogy kiesik a kezedből.
2013. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja'h és örülj hogy csak ennyi lett... mert akár a merevlemez minden adatoddal, vagy maga notesz és kijelző is darabokba lehetne.
2013. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag kivédhetetlen volt...biztonságosan benne volt a kezemben+a töltő ami a hálószobába kanyar után sikeresen beleakadt a kilincsbe és kirántotta a kezemből. Komolyan nem értem hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Am azért tettem fel a kérdést mert abban reménykedtem hogy csak kicsúszot félig valahol egy kábel amit magam is vissza tudok tenni.
2013. dec. 2. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
kábel nem, tud kicsúszni, előbb szakad törik meg, mint hogy elengedje a csatlakozás
2013. dec. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Árban mire szíthatok+munkadíj?
2013. dec. 3. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:

pár száztól pár ezerig + munkadíj, ha csak invert hiba.

ha pl. alaplapon csatlakozó engedte el magát akkor lehet több is.

De ezt az adott szerviznél megkérded, és meg mondják.

2013. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!