Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a laptopom?

Krisz2 kérdése:

Miért kapcsol ki a laptopom?

Figyelt kérdés
Mikor kapcsolom be, eljut odáig hogy "A Windows indítása" ott felpörög a proci hűtő és kikapcsol... már kitakarítottam uh. nem tudom mi lehet a baj

2013. dec. 1. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja ezt? Próbáld meg csökkentett módba indítani, nézd meg, hogy mik indulnak automatikusan és a fölösleg elől vedd ki a pipát, keress vírust, CCleanert futtasd ha van erre lehetőség, töredezettség mentesítsd, állítsd vissza olyan visszaállítási pontra, amikor még ezt nem csinálta.
2013. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem hogy új Windows... amúgy azt elfelejtettem mondani hogy 5-6. próbálkozásra elindul...
2013. dec. 1. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem látok olyat, hogy "új Windows"...
2013. dec. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a kérdést kezdtem azzal hanem a probléma megoldásának próbálgatását :D
2013. dec. 1. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor passz. Valami hardver hiba, vagy a telepítővel van valami gond.
2013. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És véleményed szerint érdemes elvinni szervizbe vagy annyiba kerülne hogy nem érné meg?
2013. dec. 2. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Én még megpróbálnék másik telepítőlemezt is. Hogy megéri-e azt így látatlanba nehéz megmondani. Meg függ a laptop korától és értékétől is ez. Még esetleg a ramokat nézd meg Memtest-el: [link]

Kiírod cd-re, újrainítod a gépet és a memtest lemezzel bootolj be.

2013. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!