Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemény erről a tápról?

Vélemény erről a tápról?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 30. 18:02
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagyis ezt akartam belinkelni bocsi.

[link]

Ez a kis testvére.

2013. nov. 30. 18:05
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem sajnos, de gondolom az árához képest nem lehet valami rossz minőségű táp. Ráadásul az EVGA ki szokott tenni magáért, videókártyákból is elég jól profitálnak.

De mihez kell ekkora és ennyire minőségi táp?

Szerintem egy XFX Pro 550 vagy CM GX550 elég szinte minden csúcskategóriájú VGA mellé és ahhoz egy jó procihoz.

2013. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igaz nem írtam, de nem kértem más táp ajánlását. Tudom azok is jók, de ez kell.

Mivel:



-10 év garancia van rá.

-80+ Gold minősítés.

-Full Moduláris.

-Hosszú kábelek, amik elférnek a CM Storm Trooper Stryker házamban.

-Piros VGA kábelek amik jól mutatnak belül, és a többi kábel teljesen fekete, ami szintén jól mutat.

-És nem szeretem kicentizni, hogy mekkora táp kell, legyen sok, mint, hogy kevesebb. Az a 10-15k spórolás nem számít, ha a másik tápot venném.


De köszönöm a választ. Esetleg valakinek tapasztalata róla ? YouTube-on nézegettem sok videó van róla ott nagyon jól teljesít, de gondolom megkérdem itt is.

2013. nov. 30. 21:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!