Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom a képernyőm...

Pcépítoo kérdése:

Hogyan tudom a képernyőm frissítési gyakoriságát módosítani?

Figyelt kérdés
Nagyon elmosódik a kép. Most 60herz-en van és nem enged mást kiválasztani, a "képernyőfelbontás" ablakban. Windows 8-at használok.
2013. nov. 29. 17:45
 1/5 sün18 ***** válasza:
Lehet ha monitorod/videokártyád/kábeled nem tud többet... :(
2013. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem crt monitort hasznalsz, a mosodas a valaszido hossza miatt lehet. Milyen a monitorod, miota csinalja ezt?
2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Monitorom típusa: Asus VW198


Videokártyám típusa: SAPPHIRE HD 7790 1GB


Nemrég vettem új alkatrészeket

vidikártyát,procit,alaplapot,tápot és ramot. Felraktam a Windows8 64 bit-et és pár hét után történt ez, közben volt jó pár frissítés a videokártya driver-étől és a windows-tól is. Rakjam újra a rendszert, az segíthet? A monitorom max 75 Herz-et bír, szóval nem lehet átállítani a 60-ról?

2013. nov. 29. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A frissítési frekvenciától nem lesz élesebb a kép.

Hogy mitől lesz jobb? Előszöris 1680x1050 felbontást állíts be rajta. Aztán nyomd meg az "S" jelű gombot.

2013. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*A gombot kb 3mp-ig nyomd folyamatosan.
2013. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!