Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó Notebookot 100E Ft-ig?

Figyelt kérdés
Notebook

2013. nov. 29. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mire kell?
2013. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Netezésre.


[link] ilyen kaliberű vagy ez :)

2013. nov. 29. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amit linkeltél, teljesen jó, csak hasonlókat tudnék ajánlani ebben az árkategóriában más márkából, vagy AMD helyett Intel-el, ízlés szerint.
2013. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(Egyébként én is Kabini APU-st vennék, mint ez, ha most kellene)
2013. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én is csak az APU egység miatt szemeltem ki az AMD platformot elvégre az Intel GMA-nál szélesebb a támogatottsága. haveromnak van egy Toshiba Satellite és sok játék el sem indul a grafikus vezérlő miatt mert nem támogatott bár nem játékra kell nem is nekem hanem egyik ismerősnek. de én úgy gondolom hogy ha már vesz egy gépet akkor legyen teljes körű támogatottsága még ha azt ki sem használja.
2013. nov. 29. 18:04
 6/8 A kérdező kommentje:
De javítsatok ki ha tévedek. notikkal nem nagyon foglalkoztam tehát etéren kissé hiányos a tudásom. :D
2013. nov. 29. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak új érdekel, vagy nem zárkózol el a használt cuccoktól sem?


Mert ha használt is lehet, és csak netezésre kell, akkor nagyon jó - akár garanciális - üzleti kategóriás gépek között válogathatsz, amik sokkal elegánsabbak és garantáltan strapabíróbbak mint amit kinéztél.


Pl.: [link]

2013. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi de csak új.
2013. dec. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!