Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a konfigurációról? Én csináltam állítottam össze. Link a leírásban!

Figyelt kérdés

Tanácsokat adhattok...


link:


[link]



2013. nov. 28. 21:22
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
A táp lehetne komolyabb, a Chieftec GPA nem valami előnyös főleg ilyen kaliberű gépekhez. A többi rendben van.
2013. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rasta Joint ***** válasza:
Nem mondanám valami jónak, főleg ha játékra használnád, akkor sokkal jobbat is tudnál venni az árából. Ha esetleg másra használnád, videovágásra stb, akkor sem feltétlenül így venném.
2013. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó!!Akkor mit változtatnál? Leginkább videóvágásra, renderelésre lenne használva, de persze játékra is.
2013. nov. 28. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj a konfiggal. Én mondjuk egy R9 270x videókarit tennék bele. De a táp az szerintem felejtős. Ha már Chieftec, akkor CTG. De inkább egy XFX PRO 450 vagy 550.
2013. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!