Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tabletet vennétek?

Milyen tabletet vennétek?

Figyelt kérdés

Egy 10 colos, 2 magos tabletre gondoltam. Húgomnak lenne karácsonyi ajándék, főleg youtubeozik az enyémen is, meg persze játszani is szeret. Nem szeretném, hogy akadjon a játékoknál, de azért méregdrága tabletet sem akarok venni. Nekem ez a tabletem van, de néha még ez is lassú, főleg netezésnél...

[link]



2013. nov. 26. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Keret?
2013. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
2013. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ebay-en kell rendelni:) Ennyiért 4 magosat kapsz.


Amit az arukereson talalsz az is 10bol kilencszer kinai ugyanugy mint az ebay-es,csak a magyar forgalmazo rendelkezik eori importor engedellyel,es rendelest ad le x-y kinai cegnek ,hogy ez es ez a modell kell ilyen es ilyen markajelzessel,ez ilyen tipus legyen,az olyan stb...

Beregisztraljak a markat a DRFK-nal,plusz egyebek,de ennyi.


Az eladasi ar az kb 60%kal tobb mint amennyiert beszereztek,es az osszes tobbi koltseg.

Regen en is ilyesmit akartam,de mar az importor engedely is magas volt nekem.

2013. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amit linkeltetek wayteq az paramétereiben szinte ugyan az, mint ami nekem van... nyilván azért írtam 2 magosat, mert nem akarok annyit költeni rá, mint a 4 magosra... ha van több, ami szerintetek jó lenne, akkor azok közül választanék.
2013. nov. 26. 20:18
 5/7 BM-Striker ***** válasza:

A normálisabb 10 colosak mindig ilyen drágák.


7 colos nem lenne jó?

2013. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jobb lenne 10, abból mit tudnátok ajánlani, ami picit olcsóbb, mint az előbb linkelt, de még viszonylag gyors?
2013. nov. 26. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:

A maga nemében gyors,de nem kell megváltást várni tőle...

Nagyobb tablet nem érdekel? Mondjuk tv méretű?Ami villámgyors ?!


[link]


Bármilyen TV-re köthető amin van HDMI .

Kb egy tablet az egész,csak nem 7 meg 10 collosra van optimalizálva,hanem max 172 cm-es TV-re.

Villámgyors,nekem is ilyen van,mivel 1 PC van nálunk és 5-en vagyunk(Én bátyám,párom és két fiam) gondolhatod,hogy mindenki az asztalit támadja.

Viszont így nem kell tizen x centit nézegetnem,hanem a 102cm-es tv-t :)


A szép az egészben,hogy tényleg nem akad,mivel a tabletben a képernyőt maga a cucc vezérli tehát egy 4magos 2gb ramos (pl 1,6ghz/mag) tabletből a panelek levesznek ~ 800mb ramot ,s stabilan leterhelnek 30-40%ot a prociból.Míg a TV nem terheli mivel az quick per hardver,vagyis a küldött adatokból sajátmagának készítt képet ,ezt már nem a tabletnek kell elvégeznie.


Tehát teljes erőből űzheted:)

és még is 20,000 ft ,és nem 50.000 vagy felette.


http://www.youtube.com/watch?v=8j5ZFlJB7eo



Egy kis utómegjegyzés:ez sohasemfog lemerülni mert nem akkuról megy,hanem hálózatról.

De itt is mindenképp a 2GB +4magra kell törekedni.

2013. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!