Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beraktam a gépbe egy HDD-t...

Egerecske kérdése:

Beraktam a gépbe egy HDD-t hogy másoljak rá filmet, de az alábbi üzenetet kapom gép bekapcsolásakor. Mit tegyek hogy jól működjön?

Figyelt kérdés

[link]

Csak másolni szeretnék rá adatokat.


2013. nov. 26. 11:31
 1/5 Csxeba ***** válasza:

Kivetted az eredeti HDD-t? Ha igen akkor ne csodálkozz, hogy nem bootol a géped, mivel a HDD-n van a windows... Tedd vissza az eredetit és mellé tedd ezt a másikat.


Ha egymás mellett vannak, akkor meg a BIOSban kell átállítani, hogy melyik HDD-ről bootoljon, mert úgy tűnik, mindenképpen a frissen betett HDD-ről akar.

2013. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eredeti (SSD) benne is van, de nem értem miért a frissen berakott HDD-ről akar indulni.
2013. nov. 26. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor a BIOS ban állisd át a boot devicet!
2013. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert biosban valszeg van egy alap sorrend, hogy pl mondjuk alapból hdd-ről bootol, ha az nincs akkor ssd-ről, és mivel hdd eddig nem volt vígen elvolt az ssd-vel, de msot hogy van már a hdd-ről próbál bootolni. lépj be biosba és állítsd át a sorrendet.
2013. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
át állítottam ,, köszönöm a válaszokat,, most működik
2013. nov. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!